zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Wygodna świeżość oddechu

Wygodna świeżość oddechu

Marka Dentiste’ wychodzi naprzeciw problemowi wielu osób, cierpiących z powodu nieświeżego porannego oddechu. Teraz czyni to oferując innowacyjny produkt w stojącej tubie z dozownikiem w postaci pompki, z myślą o zachowaniu optymalnej wygody konsumentów.

Skuteczność Dentiste’ Plus White, potwierdzona przez 93% użytkowników, to wynik działania innowacyjnej, opracowanej w Stanach Zjednoczonych, formuły zamkniętej w nowym, 120 gramowym opakowaniu. Pojemnik zaopatrzony w pompkę, zapewnia łatwość i higieniczność użycia produktu. Pozwala również na zużycie pasty do samego końca, bez żmudnego wyciskania końcowej zawartości tubki. Twarda podstawa opakowania pozwala z kolei na postawienie pasty Dentiste’ Plus White na półce, umywalce lub w szafce, co wpływa na wygodę jej przechowywania.

Naturalna skuteczność
Działanie pasty Dentiste’ Plus White opiera się na zapobieganiu rozwojowi beztlenowych bakterii w jamie ustnej. Bakterie te, mnożąc się gwałtownie w czasie nocy, są powodem nieświeżego oddechu, a także problemów z próchnicą i krwawieniem dziąseł.

Pasta Dentiste’ swoją skuteczność zawdzięcza 14 naturalnym wyciągom, na czele
z ekstraktem z kopru włoskiego, mentolem i olejkami: miętowym, goździkowym
i eukaliptusowym. Mają one działanie antybakteryjne i dzięki temu nie tylko niszczą już namnożone bakterie, ale również zapobiegają ich dalszemu rozwojowi. Właściwości łagodzące i regenerujące pasta zawdzięcza z kolei ekstraktom z rumianku i szałwi.

Ważnym składnikiem Dentiste’ Plus White jest także kompleks cyklodekstryn, neutralizujący efekt nieświeżego oddechu. Kompleks ten, wiążąc cząstki preparatu, sprawia, że pasta stopniowo uwalnia swoje właściwości, co wydłuża czas jej działania i pozwala cieszyć się świeżym oddechem również o poranku następnego dnia, a nie tylko tuż po umyciu zębów. Dodatkowo, gdy większość past do zębów zawiera cukier, będący doskonałą pożywką dla bakterii, Dentiste’ zastępuje go naturalnym wzmacniaczem smaku – ksylitolem, który tworzy dla bakterii nieprzyjazne środowisko.

Świeży początek dnia
Zastosowanie Dentiste’ Plus White przed snem pozwala obudzić się z uczuciem łagodnej miętowej czystości w ustach, a dodatkowo – cieszyć się świeżym, przyjemnym oddechem. Dzięki paście Dentiste’ można poczuć się komfortowo już od pierwszych chwil poranka.

Produkt polecany jest szczególnie osobom, które odczuwają poranny dyskomfort, spowodowany nieprzyjemnym zapachem z jamy ustnej. Jednak Dentiste’ Plus White koi także nadwrażliwość zębów, a dzięki zawartości stabilnej witaminy C wspomaga gojenie się ran na dziąsłach.

Pasta nie zawiera fluoru, może więc być bezpiecznie używana także przez dzieci.

Cena:
Dentiste’ Plus White – pasta do zębów na noc – opakowanie 120g z pompką – 28 zł

http://modaija.pl/wp-content/uploads/2011/11/Dentiste120g.jpg

2018-03-14T10:19:04+01:0019 listopada 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: