zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Wygodna i modna bielizna wyszczuplająca

Wygodna i modna bielizna wyszczuplająca

Szara, prosta i budząca wstyd bielizna wyszczuplająca to już przeżytek. Myślenie o tego rodzaju bieliźnie jako o czymś nadającym się do ukrycia straciło na aktualności, a dostępne współcześnie oferty bogate są w atrakcyjne kolory, materiały i kroje. Bielizna wyszczuplająca budzi coraz większe zainteresowanie kobiet, ponieważ oprócz tego, że doskonale modeluje różne partie ciała i ukrywa niedoskonałości, jest rozwiązaniem estetycznym i w żaden sposób nie wpływa na zmniejszenie kobiecej atrakcyjności.

Siedzący i stresujący tryb życia czy źle zbilansowana dieta ze szczególnym upodobaniem do słodyczy, przyczynia się do widoku wystającego brzucha, który nierzadko jest powodem kompleksów, lęku i rozczarowań w kontaktach międzyludzkich. Bielizna modelująca, jak na przykład ta od TV Okazje, jest w takiej sytuacji szybką, bezbolesną i przyjemną metodą skorygowania problemu.

Bielizna wyszczuplająca brzuch

Jedną z najszybciej gromadzących tłuszcz części ciała jest brzuch. Jest to miejsce bardzo widoczne i trudne do ukrycia pod ubraniem. W walce ze zbędnymi kilogramami brzuch wymaga czasu, cierpliwości i dużego wysiłku ze strony organizmu. Bielizna wyszczuplająca brzuch jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które w krótkim czasie chcą wymodelować ciało tak, by obecność tak zwanej oponki została zakamuflowana. Idealnie sprawdzą się w tym przypadku różnego rodzaju majtki, body, gorsety, pasy korygujące i półhalki z wysokim stanem. Kolejnymi skutecznymi możliwościami są spodenki i legginsy wyszczuplające. Nawet opięty czy wzdęty brzuch dzięki tym częściom garderoby będzie wydawał się płaski. To rozwiązanie przyda się także kobietom, które rozpoczęły walkę zrzucenia kilogramów po urodzeniu dziecka i planują wrócić do stanu sprzed ciąży.

Czy tylko pod ubranie?

Noszenie bielizny pod ubraniem i chowanie jej przed światem nie jest już jedyną możliwą opcją. Rozwój mody i wielość trendów sprawia, że bielizna, w tym także bielizna wyszczuplająca, mogą stanowić widoczny element stylizacji. Gorsety i body mogą sprawdzić się jako góra przygotowanego zestawu ubrań, na które warto nałożyć żakiety lub marynarki. Ciekawym rozwiązaniem jest także założenie ich pod przezroczyste sukienki. Bielizna modelująca nie tylko maskuje miejsca, które oceniamy jako nieatrakcyjne, ale też wydobywa atuty naszego ciała – podkreśla talię i ujędrnia pośladki. Jeśli jednak pozostajemy przy tradycyjnym przeznaczeniu bielizny i nie chcemy jej pokazywać, trzeba zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju ramiączka, koronki, przeszycia i zdobienia, które mogą odznaczać się pod ubraniem. Aby zapobiec takim sytuacjom, postawmy na zupełnie gładkie modele.

Na różne okazje

Bielizna modelująca (np. z www.tvokazje.pl) nadaje się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na szczególne okazje. Wybrana spośród szeregu pięknych egzemplarzy i dostosowana do indywidualnych potrzeb, dodaje pewności siebie podczas imprez i romantycznych, wieczornych spotkań z partnerem lub mężem. Wśród rodzajów bielizny wyszczuplającej można zdecydować się na efekt push-up, który podkreśli i zaokrągli górne czy dolne partie ciała, jednocześnie maskując ich niedoskonałości. Taka bielizna jest coraz częściej wybierana przez gwiazdy i celebrytów goszczących na prestiżowych, wieczornych wydarzeniach.

Jak wybrać?

Wybór dobrego materiału to ważna decyzja i inwestycja na lata. Warto wziąć pod uwagę spandex – bielizna wyszczuplająca brzuch może mieć go w składzie około 10%. Tyle powinno wystarczyć, żeby uzyskać zamierzony efekt. Inną ważną kwestią jest zwrócenie uwagi na to, by chociaż 40% składu bielizny wyszczuplającej stanowiły składniki naturalne. Najczęstsze wykonania składają się z mieszanki włókien zarówno naturalnych jak i syntetycznych – wiskoza, poliester, poliester, bawełna. Podczas zakupów nie należy nigdy wybierać mniejszego rozmiaru bielizny wyszczuplającej. Jej korygujące właściwości sprawią, że złe dopasowanie przyniesie odwrotny skutek i niekorzystnie wpłynie na poczucie komfortu.

Komfort na pierwszym miejscu

Bielizna modelująca to przede wszystkim inwestycja w samopoczucie, dlatego bardzo ważne jest, by oprócz gustu i skuteczności, postawić na komfort i wygodę. Zakupione majtki czy gorsety powinny być dostosowane do pory roku, stylu życia i indywidualnych cech ciała. Nazywane często drugą skórą, odpowiadają za jej oddychanie i świeżość. Warto jednak pamiętać, że w walce z dodatkowymi kilogramami i złym samopoczuciem, potrzebna jest zawsze dobrze zbilansowana dieta, nawadnianie organizmu, aktywność fizyczna i szeroko rozumiany, prawidłowy tryb życia. Bielizna wyszczuplająca brzuch to rozwiązanie pomocne i motywujące do podjęcia następnych kroków.

2018-08-08T06:48:48+01:008 sierpnia 2018|Styl|

Może zainteresuje Cię również: