Strona główna » Blog » Wydajny i elegancki ASUS U36

Wydajny i elegancki ASUS U36

W ofercie Vobis pojawił się najnowszy komputer przenośny firmy ASUS – model U36. To propozycja dla osób szukających notebooka, który będzie nie tylko lekki i elegancki, ale także wydajny.

ASUS U36 jest lekki i cienki (ma 19 mm wysokości, waży zaledwie 1,6 kg), a jednocześnie zadziwiająco szybki. To efekt zastosowania w nim wydajnego procesora Intel Core i5 zamiast procesora niskonapięciowego ULV, standardowo montowanego w ultralekkich komputerach. Towarzyszą mu dwa układy graficzne: zintegrowany, wykorzystywany do zadań, które nie wymagają wysokiej wydajności, oraz dedykowany z szybką kartą NVIDIA GeForce 310M 1 GB. Komputer wyposażony jest w autorską technologię firmy NVIDIA, dzięki której możliwe jest płynne przełączanie zadań pomiędzy oboma układami – w zależności od potrzeb użytkownika.

Wykorzystanie w najnowszym notebooku marki ASUS takiego rozwiązania sprawia, że model U36 jest nie tylko wydajny, ale również energooszczędny – notebook może pracować na baterii nawet 10 godzin. Konfigurację uzupełniają m.in. 13,3-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, dysk twardy o pojemności 500 GB, 4 GB pamięci RAM, a także moduły WiFi i Bluetooth oraz port HDMI. Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 7 Home Premium.

Atutem notebooka ASUS U36 jest też elegancka, magnezowo-aluminiowa obudowa. Co ważne, została ona pokryta ultracienką warstwą zabezpieczającą, chroniącą urządzenie przed zabrudzeniami oraz szkodliwym działaniem wilgoci. Notebook jest dostępny w dwóch kolorach: srebrnym i czarnym.

Najnowszy produkt marki ASUS jest dostępny w sieci sklepów Vobis Digital oraz sklepie internetowym Vobis.pl w cenie 2999 zł. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją. Warto dodać, że Vobis oferuje nabywcom komputerów przenośnych cały pakiet usług dodatkowych – wraz z urządzeniem klient może wykupić m.in. przedłużoną gwarancję oraz ubezpieczenie sprzętu, dzięki któremu – w razie zniszczenia – klient otrzyma nowy egzemplarz. Możliwe jest również skorzystanie z usługi instalacji oprogramowania, okresowej konserwacji oraz personalizowania sprzętu (czyli dopasowania go do potrzeb konkretnego użytkownika).

2018-03-14T11:38:13+00:0011 marca 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: