Strona główna » Blog » Wydaj 17 milionów złotych na swoje marzenia!

Wydaj 17 milionów złotych na swoje marzenia!

Twórcy komedii „Los numeros” zapraszają do filmowego Kalendarza Marzeń i zachęcają fanów do podjęcia wyzwania – wydania w 17 dni 17 milionów złotych – czyli tyle, ile wygrywa na loterii główny bohater komedii Kuba (w tej roli Lesław Żurek).

Każdy, kto wejdzie na fanpage filmu „Los numeros” może stworzyć swój Kalendarz Marzeń. Mając do dyspozycji budżet 17 milionów można pobawić się wirtualnie wielką kasą i kupować dla siebie i swoich przyjaciół szalone marzenia.

Codziennie można kupić jedno szalone marzenie, np. wycieczkę do Honolulu, pośladki jak J Lo, imprezę w willi popularnego rapera, kolację z Robertem Patisonem, a nawet wysłać swojego szefa na wycieczkę w kosmos na terapię uwalniającą od stresów. Ale wirtualne pieniądze to nie wszystko, bowiem twórcy filmu przygotowali realne nagrody dla tych, którzy będą grać w Kalendarz Marzeń Los numeros.

Do wygrania są wycieczki zagraniczne, weekendowe pobyty w Zakopanem, Ipody, Ipady, aparaty fotograficzne, gadgety filmowe oraz bilety VIP na uroczystą premierę komedii „Los numeros”. Aby wygrać należy systematycznie i kreatywnie wydawać wielką kasę. Raz w tygodniu w Kalendarzu Marzeń Los numeros pojawi się specjalne marzenie, które twórcy filmu spełnią temu, kto je zakupi jako pierwszy. Konkurs na Facebooku potrwa do 10 kwietnia.

A co się stało z 17 milionami złotych, które wygrał na loterii bohater „Los numeros” będzie można zobaczyć w kinach już 25 marca. Czy wielka kasa przyniesie mu szczęście czy kumulację miłosnych kłopotów?

Wszystko o filmie w naszym serwisie

[nggallery id=819]

„Los numeros” w kinach od 25 marca 2011
Bo wygrać każdy chce!

2018-03-14T11:37:58+00:0012 marca 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: