Strona główna » Blog » Wybieramy najlepszy salon mody!

Wybieramy najlepszy salon mody!

Właśnie wystartowała IV edycja Konkursu Retail Marketing Awards. Zgłoś swój salon i odbierz laur dla najlepszego sklepu w branży mody.

Wydawnictwo Promedia zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu Retail Marketing Awards na najlepszy sklep w branży mody. Udział w eliminacjach mogą wziąć zarówno typowo odzieżowe sklepy, jak i specjalistyczne salony oferujące bieliznę, biżuterię, obuwie czy galanterię. Konkurs jest skierowany do sieci handlowych, a także do pojedynczych niezależnych sklepów. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 września. Zwycięzca Retail Marketing Awards 2011 zostanie oficjalnie ogłoszony podczas III Kongresu Mody, 18 października w Łodzi.

Zwycięzca Nagrody Głównej otrzymuje od Organizatora Konkursu m.in. stronicową publikację promującą Zwycięzcę Nagrody Głównej na łamach czasopisma branżowego Fashionbusiness.pl 1/12 i baner promujący Zwycięzcę na stronie www.promedia.biz.pl wyświetlany przez pół roku, a także audyt zwycięskiego salonu ufundowany i przeprowadzony przez firmę MarekBorowinski.com.

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem na www.promedia.biz.pl oraz do przesyłania zgłoszeń e-mailem na adres: biuro@promedia.biz.pl.

Organizator i pomysłodawca Konkursu: Promedia Jerzy Osika

Bialcon

Bialcon

camel active Bonarka

camel active Bonarka

Intersport

Intersport

Molton

Molton

2018-03-14T10:39:04+00:0019 sierpnia 2011|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: