w dniu Mamy

Wspólne chwile w dniu Mamy

Maj to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych miesięcy w roku, ze względu na ten wyjątkowy dzień – Dzień Mamy.

Jego symbolem jest bez – kwitnący biało i liliowo, słowik – który entuzjastycznie ,,wyśpiewuje” od świtu do wieczora, chłodne poranki, ale za to ciepłe i długie dni. Nieuniknione, ale na szczęście ostatnie letnie deszcze, lustrzane kałuże i tęcze, zapowiadające nadejście upalnego lata. Jest też wyjątkowy ze względu na ten specjalny dzień, który wypada każdego 26 maja -Dzień Mamy.

Wyjątkowe chwile to wspólne chwile

W większości wierszy, których uczyliśmy się w szkole, najpopularniejszy wers brzmiał ,,Bo każdej mamie, na Dzień Matki, należą się kwiatki.” Nie zabrakło w nich również pereł i czekoladek oraz reszty bogactw świata. Każda mama na pewno byłaby wdzięczna za tak hojne życzenia, ale warto dodać, że dla każdej mamy bez wątpienia, ponad wyżej wspomniane dobroci, liczy się przede wszystkim bliskość. Przyzwolenie na robienie tego, co mamy robią najlepiej, czyli na dbałość i opiekuńczość. Gloryfikowanie małych rzeczy, najzwyklejszych codziennych czynności, o których niestety w dzisiejszych czasach często zapominamy. Taką wyjątkową rzeczą może być chociażby spacer ze swoją pociechą. Pozwolenie swojemu skarbowi na odrobinę nieskrępowanej niczym zabawy.

Celebrowanie bliskości jest bez wątpienia jednym z haseł oddających ideologię marki HUNTER. Każdy z nas zapewne pamięta z dzieciństwa, kiedy krocząc chodnikiem z dłonią bezpiecznie trzymaną w dłoni mamy, kombinował jak rozbryznąć najbliższą kałuże. Sytuacje, w których ,,przez przypadek” zamaczało się wyjściowe/szkolne buty w drodze do szkoły, w największym błocie, też pewnie pamiętacie. Szkoda, że jeszcze wtedy nie było z nami kaloszy HUNTER, które uratowałyby nas przed zmoczeniem skarpetek i niezadowoleniem mamy.

Dobra zabawa niezależnie od pogody

Marka HUNTER w swoim asortymencie proponuje szeroką gamę kaloszy, charakteryzującymi się nieprzemakalnością, trwałością oraz łatwością w zachowaniu czystości. Kauczukowa podeszwa sprawia, że obuwie jest antypoślizgowe, co w przypadku dziecięcych modeli jest niezwykle istotne. HUNTER zaproponował maluchom szeroką gamę kolorystyczną obuwia, tak żeby każdy, nawet kapryśny klient mógł wybrać coś dla siebie. Dzieciakom, zaopatrzonym w kalosze HUNTER, nie będą straszne deszcze, kałuże czy błoto. W dobrej zabawie, celebrowaniu wspólnie spędzanych chwil nie powinno przeszkadzać nic, w szczególności pogoda.

Puentując, najpiękniejszym prezentem dla każdej Mamy jest szczęśliwe, radosne dziecko. Dzieciom, w odróżnieniu od nas dorosłych, do szczęścia potrzeba tak niewiele, wystarczy mała kałuża i para kaloszy.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również