zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Wręczono statuetki Superbrands 2011

Wręczono statuetki Superbrands 2011

Przewodniczący Parlementu Europejskiego prof. Jerzy Buzek. otrzymał nagrodę honorową dla marki mającej wybitne zasługi dla promocji naszego kraju za 2010 r. w piątej polskiej edycji plebiscytu Superbrands. Uroczysta gala wręczenia statuetek odbyła się w niedzielę, 27 marca w warszawskim hotelu Sheraton.

W uzasadnieniu Kapituła Nagrody podkreśla przede wszystkim cechy prof. Jerzego Buzka: solidność i pracowitość, doskonałe przygotowanie merytoryczne, pasja, skromność, budowanie sojuszy, otwartość i dialog. Statuetkę wręczyła Buzkowi prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan Henryka Bochniarz, ubiegłoroczna laureatka tej nagrody.
Nagrodę Superbrands przyznaje organizacja The Superbrands Ltd. działająca w 80 krajach świata, w Polsce od 2005 r., której celem jest promowanie i nagradzanie sukcesów marek na danym rynku. W tym roku jurorzy wyłonili laureatów w 23 kategoriach konsumenckich (m.in. ochrona zdrowia, kosmetyki, alkohole, usługi finansowe i ubezpieczeniowe, żywność, napoje, alkohole, rozrywka, itd.) i 42 biznesowych (m.in. bankowość, doradztwo, handel detaliczny, farmaceutyki i biotechnologia). Po raz pierwszy w historii Superbrands w Polsce powstał natomiast ranking miast i regionów, które najskuteczniej wykorzystują swoje marki do przyciągania inwestycji i turystów.

Tradycyjnie „Supermarka” przyciąga nie tylko przedstawicieli biznesu, ale i showbiznesu. Na galę wręczenia nagród przybyli m.in. Dorota Wellman, Tomasz Ossoliński, Sylwia Gliwa, Katarzyna Niezgoda, prof. Magdalena Środa, a z recitalami wystąpiły Natasza Urbańska i Patrycja Kazadi.

[nggallery id=935]

 

2012-06-19T18:08:19+01:0028 marca 2011|Biznes, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: