Strona główna » Blog » Wojtkiewicz w Donna Collezioni wiosna/lato 2011

Wojtkiewicz w Donna Collezioni wiosna/lato 2011

Agata Wojtkiewicz, autorka kolekcji „Flow”, prezentowanej podczas jesiennej edycji Fashion Week Poland, znalazła się w gronie siedmiu projektantów, których prace zostały zaprezentowane w najnowszym numerze „Donna Collezioni Magazine”.

Magazyn „Donna Collezioni” to wyjątkowe wydawnictwo, prezentujące kolekcje znanych na całym świecie projektantów oraz zdjęcia ze światowych pokazów mody. Magazyn wydawany jest cztery razy do roku. Najnowszy numer poświęcony został sezonowi wiosna/lato 2011. Zawiera reportaż z ostatnich tygodni mody, organizowanych w Londynie, Madrycie, Kijowie i Łodzi.

W bieżącym numerze kwartalnika znalazła się relacja z Fashion Week Poland, a kolekcja Agaty Wojtkiewicz „Flow” pojawiła się wśród siedmiu innych propozycji projektantów, prezentowanych podczas polskiego tygodnia mody, organizowanego w październiku w Łodzi.
„Bardzo się cieszę, że moja najnowsza kolekcja „Flow” została doceniona przez jeden z najważniejszych magazynów mody na świecie. Cieszę się tym bardziej, że moim projektom redaktorzy Donna Collezioni Magazine poświęcili całą stronę. To dla mnie wielkie wyróżnienie” – powiedziała Agata Wojtkiewicz.

Kolekcja Agaty Wojtkiewicz „Flow”, na sezon wiosna/lato 2011 została zauważona między innymi za użycie przez projektantkę naturalnych skór, połączonych z delikatnymi tkaninami oraz za niebanalny dobór kolorystyki. Wśród najnowszych propozycji Agaty znaleźć można linię sukienek koktajlowych i wieczorowych, a także piękne, jedwabne suknie ślubne. Projektantka tworzy kolekcje demi-couture – doskonałe na każdą modną okazję – imprezę w gronie znajomych, mniej lub bardziej formalne przyjęcie, czy wyjście do teatru.

2018-03-14T11:55:42+00:0024 stycznia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: