Strona główna » Blog » Włoskie szaleństwo Tosca Blu

Włoskie szaleństwo Tosca Blu

Chcesz kupić modną, włoską torebkę? Skorzystaj z sezonowych wyprzedaży w Tosca Blu. Już od 1 lipca w warszawskim butiku ruszają atrakcyjne obniżki.

Trwające właśnie wyprzedaże to najlepsza okazja do zakupu markowych rzeczy w promocyjnych cenach. Nie trzeba już lecieć na zakupy do Mediolanu czy Paryża, żeby upolować wymarzoną sukienkę lub ekskluzywną torebkę. Coraz więcej markowych butików otwiera swoje filie na polskim rynku. Od dwóch sezonów obecna jest m.in. znana włoska marka galanterii skórzanej – Tosca Blu. W ofercie Butiku dostępne są różnorodne wzory torebek i portfeli, a także stylowe obuwie, biżuteria, okulary słoneczne i inne akcesoria. Na szczególną uwagę zasługuje oryginalna plażowa kolekcja toreb i dodatków – Amelie Summertime i Tosca Blu Beach z marynarskimi akcentami zaprezentowanymi w niecodziennej stylistyce.

Wraz z początkiem wakacji w warszawskim Butiku rozpoczynają się sezonowe obniżki cen, obejmujące wszystkie wzory z kolekcji wiosna-lato. Podczas letnich promocji modele obuwia zostaną przecenione o 50%, a torebki od 30 do 50%. Wyprzedaże potrwają do końca sierpnia.

modne torebki damskie

2018-03-14T10:58:13+00:001 lipca 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: