zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Włoska podróż z Katsią Zingarevich trwa – wideo

Włoska podróż z Katsią Zingarevich trwa – wideo

Intimissimi prezentuje Katsie Zingarevich, piękną modelkę i nową twarz marki na wiosnę 2013! Zmysłowa sesja zdjęciowa autorstwa Jamesa Macari, odbyła się w miejscowościach Cisternino i Locorotondo położonych na półwyspie Puglia na południu Włoch. Zdjęcia do kampanii oddają typowy krajobraz dla tej części pięknej Italii.

Przywołujące na myśl tradycję, włoski styl oraz kobiece piękno zdjęcia przedstawiają Katsie w zmysłowych propozycjach na wiosnę 2013. Modelka ubrana w nowe wiosenne propozycje Intimissimi doskonale komponuje się z typowym dla Pugli krajobrazem. Jasna i naturalna oprawa kampanii tworzy zmysłowy i seksowny klimat idealnie współgrający z duchem marki. Wraz z nową kampanią Intimissimi kontynuuje swoją Italian Journey!

KATSIA ZINGAREVICH
Katsia ma 22 lata, urodziła się w Mińsku na Białorusi. Mimo, że pracę modelki rozpoczęła kiedy była jeszcze nastolatką, jej marzeniem zawsze było zostanie twarzą marki Intimissimi. Znana z profesjonalizmu modelka ma niezwykle romantyczną duszę oraz zamiłowanie do Dostojewskiego i filmów – jej ulubiony film to Co się wydarzyło w Madison County.
Modelka jest ściśle związana ze swoim domem na Białorusi. Przynajmniej cztery razy w ciągu roku odwiedza rodzinne miasto, zaś będąc w rozjazdach wraca tam myślami. Z najnowszej kolekcji Intimissimi Katsie najbardziej urzekła pastelowa kolorystyka oraz czarna bielizna z koronką macramé stworzona z myślą o Walentynkach.
Pomimo młodego wieku, Katsia jest w związku małżeńskim, a najszczęśliwszy czas to dla niej momenty spędzone z mężem i przyjaciółmi.

ITALIAN JOURNEY
Od czerwca, Intimissimi jest ambasadorem oraz promotorem inicjatywy #italianjourney przedstawiającej Wasze wyobrażenia o włoskim śnie w kanałach społecznościowych: Twitter, Pinterest i Instagram. Na potrzeby tej inicjatywy Intimissimi stworzyłos pecjalny znacznik #italianjourney, będący słowem kluczowym, odzwierciedlającym całą ideę jednym zwrotem, który można wykorzystywać w rozmowach na różnych kanałach społecznościowych. Tym samym każdy z Was może poprzez Instagram, Twitter i Pinterest komunikować w specjalnej zakładce na stronie Intimissimi swoje wyobrażenia i skojarzenia związane z „Italian Journey”. Wszystkie zdjęcia z Instagramu, Pinterestu czy komentarze na Twitterze zakończone znacznikiem #italianjourney pojawiają się na stronie Intimissimi i będą tworzyć wyjątkowy kolaż.
Wszystkie treści będą zamieszczane na stronie internetowej Intimissimi:
http://it.intimissimi.com/custserv/custserv.jsp?pageName=ItalianJourney

[nggallery id=4127]

2013-02-18T14:58:20+01:0018 lutego 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: