wizyta gwiazd

Mały, wielki gest, czyli wizyta gwiazd w hospicjum onkologicznym

Fundacja Hospicjum Onkologiczne na Ursynowie niesie bezpłatną pomoc ludziom, którzy są u kresu swojej choroby onkologicznej. Sami jednak często potrzebują wsparcia darczyńców czy wolontariuszy, którzy robią to z wielkim sercem.  W tym roku również i gwiazdy chętnie zaangażowały się w pomoc! Zareagowały bardzo aktywnie na apel placówki, która ciągle boryka się z problemami finansowymi.

W dniu 12 grudnia Eliza Gwiazda, Paulina Koziejowska, Lidia Kopania, Laura Breszka, Laura Sajmołowicz, Sławomir Stopczyk oraz Katarzyna Vu Manh i Aleksander Wróbel złożyli wizytę w hospicjum i obdarowali potrzebujących prezentami. Artyści spotkali się również z Marcinem Milczarskim, dyrektorem ds. projektów społecznych, który pokrótce opisał podopiecznych placówki i pracę w hospicjum. Mimo ogromnej pomocy, jaką dostają co roku od darczyńców, wciąż brakuje funduszy, które usprawniłyby działania oraz pomoc pacjentom. Teraz potrzebują materacy, bandaży, ciśnieniomierzy, prześcieradeł i wiele innych rzeczy, które są wypisane na ich stronie.

Hospicjum przez cały rok przyjmuje darowizny rzeczowe oraz finansowe. Na stronie: https://fho.org.pl/ można znaleźć dokładny spis najpotrzebniejszych produktów oraz informację o akcji 18,60, w której darczyńcy mogą co miesiąc, regularnie przelewać dowolną kwotę na usprawnienie funkcjonowania hospicjum.

Wpłaty można dokonać na konto Fundacji:

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa
ul. Pileckiego 105 , 02-781 Warszawa
Bank Pekao S.A.
68 1240 5963 1111 0000 4799 9077

Więcej informacji znajdziecie na stronie fundacji:

https://fho.org.pl/darowizna-finansowa/ 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również