Strona główna » Blog » Wirujące kule – wideo

Wirujące kule – wideo

Show z pogranicza tańca, baletu i sztuki cyrkowej zaprezentowali po raz pierwszy w Polsce artyści z grupy Spheric Emotion. 6 listopada w Centrum Handlowym Targówek tancerze zamknięci w gigantycznych, przeźroczystych kulach dali pokaz różnych stylów tańca nietypowo połączony z pantomimą.

Zamknięci w gigantycznych kulach tancerze igrający z równowagą i ludzką wyobraźnią, zaprezentowali niezwykłe widowisko taneczno-akrobatyczne przygotowane przez międzynarodową gwiazdę choreografii teatralno-cyrkowej Emilie Bajard.
Przygotowane przez nią występy zadziwiają publiczność na całym świecie już od 15 lat. Niebywały efekt wizualny daje nie tylko sam taniec, ale również zmysłowa gra kolorów, rola muzyki, symbolika gestu i kunszt z jakim każdy najdrobniejszy element został przygotowany.
Poza podróżą w bajkowy świat tańca, na gości czekał widowiskowy pokaz sztucznych ogni, które rozbłysnęły nad kopułą CH Targówek o godzinie 20 i były zwieńczeniem imprezy urodzinowej.
Podczas gali urodzinowej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Targówek spełnionych życzeń”, w którym każdemu z 12 zwycięzców Centrum Handlowe Targówek spełniło jedno życzenie. Szczęśliwcy otrzymali m.in. szansę na: przejażdżkę Lamborghini, lot szybowcem, skok ze spadochronem, zakupy ze stylistą, sesję fotograficzna, voucher do wykorzystania w biurze podróży lub serię masaży całego ciała.

Więcej na temat Spheric Emotions znajdziesz w naszym serwisie.

[nggallery id=350]
2018-03-14T12:12:38+00:0010 listopada 2010|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: