zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Wirtualne przymierzanie z Agnieszką Maciąg w Centrum Janki

Wirtualne przymierzanie z Agnieszką Maciąg w Centrum Janki

Klienci Centrum Janki jako pierwsi w Polsce będą mieli możliwość przetestowania wirtualnych przymierzalni – innowacyjnej technologii pozwalającej na „przymierzenie” setek ubrań bez konieczności zakładania kolejnych warstw garderoby i stania w kolejkach do przymierzalni. Specjalnie na tę okazję Agnieszka Maciąg – ambasadorka centrum – przygotowała niepowtarzalne stylizacje, które ułatwią użytkownikom magicznych luster wybór najmodniejszych i najlepiej dopasowanych zestawów ubrań. Dla korzystających z wirtualnych przymierzalni przygotowano konkurs na najciekawsze stylizacje. 23 marca wybierze je Agnieszka Maciąg podczas swojej obecności w Centrum Janki.

Od 15 do 30 marca w Centrum Janki rozstawione zostaną wirtualne przymierzalnie, dzięki którym klienci będą mogli wygodniej i bardziej efektownie zapoznać się z ofertą wszystkich sklepów odzieżowych znajdujących się w Centrum Janki. Specjalnie zaprojektowane stanowiska wyposażone w 52-calowe ekrany oraz zaawansowane technologicznie kamery z czujnikami 3D pozwolą na „wirtualne przymiarki” ubrań i dodatków z najnowszych kolekcji wiosna-lato. Tzw. magiczne lustra działają w oparciu o specjalne sensory rozpoznające głębię przestrzeni, dzięki czemu sylwetka osoby korzystającej z przymierzalni jest na bieżąco rejestrowana i analizowana. Następnie na obraz z kamery nakładane są zdjęcia wybranych elementów odzieży, które dopasowują się do sylwetki na ekranie. Ruch postaci jest animowany wraz z poruszaniem się przymierzającego. Wirtualne przymierzalnie pozwalają również na tworzenie i drukowanie spersonalizowanej listy zakupów, a także przesyłanie zdjęć stylizacji na adres mailowy oraz publikowanie ich na profilu na Facebook.com.

– Wirtualne przymierzalnie pojawiły się na rynkach zagranicznych na początku zeszłego roku, ciesząc się olbrzymim zainteresowaniem klientów, sklepów oraz mediów. Zostały również zaprezentowane podczas ostatniej edycji London Fashion Weekend, jednej z największych imprez modowych świata. Ogromnie cieszymy się, że jako pierwsi w Polsce możemy udostępnić je naszym klientom – mówi Katarzyna Najdzik, marketing manager Apsys Polska, firmy zarządzającej m.in. Centrum Janki. – Jesteśmy przekonani, że będzie to nie tylko ciekawa atrakcja, ale również faktyczne ułatwienie podczas podejmowania decyzji zakupowych. Dlatego też zdecydowaliśmy się przy tej okazji na współpracę z Agnieszką Maciąg, która swoim ogromnym doświadczeniem i znajomością świata mody wesprze osoby korzystające z wirtualnych przymierzalni – dodaje Katarzyna Najdzik.

Wskazówki stylizacyjne Agnieszki Maciąg będą dostępne w wirtualnych przymierzalniach jako oddzielna zakładka. Klienci będą mogli „przymierzyć” gotowe zestawy ubrań polecane przez modelkę, a następnie wydrukować listę zakupów wraz z informacjami, gdzie można zakupić poszczególne elementy stylizacji.

Agnieszka Maciąg będzie doradzać nie tylko wirtualnie. 23 marca gwiazda światowej mody odwiedzi Centrum Janki i poprowadzi finał loterii, której główną nagrodą jest 10 000 zł na zakupy z modelką. Dodatkowo Agnieszka Maciąg przedstawi najnowsze trendy w modzie oraz wybierze najciekawsze stylizacje skomponowane przez osoby korzystające z wirtualnych przymierzalni.

wirtualna przymierzalnia

Oprócz Centrum Janki wirtualne przymierzalnie zostaną zaprezentowane jeszcze w czterech innych galeriach handlowych zarządzanych przez Apsys. Od 11 do 26 maja wirtualnie przymierzać będą klienci CH 3Stawy w Katowicach, od 1 do 15 czerwca – CH NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. A na jesieni podobne akcje planowane są w CH Platan w Zabrzu (14-29 września) oraz CH Pasaż Łódzki (5-20 października).

[nggallery id=4349]
2018-03-14T08:25:32+01:005 marca 2013|Biznes, Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: