„Na wiosnę stawiamy… na zdrowie i zmiany”. Kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”

Strona główna » Blog » „Na wiosnę stawiamy… na zdrowie i zmiany”. Kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”

„Na wiosnę stawiamy… na zdrowie i zmiany”. Kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”

Zdrowie to dla nas temat numer jeden. Tematy z nim związane poruszamy już od ponad dziesięciu lat. Staramy się edukować, uświadamiać i namawiać do regularnych wizyt w gabinetach lekarskich. Tym razem postanowiłyśmy porozmawiać na temat stylu… i nie tylko.

 

Przed nami już kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Tym razem spotykamy się 17 marca, powoli witając wiosnę. Czego można się spodziewać po najbliższym, marcowym spotkaniu? Nie zabraknie interesujących postaci. Tym razem naszym szczególnym gościem będzie Monika Jurczyk OSA, stylistka oraz pierwsza w Polsce personal shopper. Jest również autorką książek m.in. „Bądź boska. Osobista stylistka radzi”. Nie zabraknie także rozmowy z coachem, Dorotą Dwernicką, która jest również trenerem biznesu. Sprawi, że nowe cele ku zdrowszemu życiu będą bardziej realne i prostsze do zrealizowania. Nasze spotkanie uświetni także wizyta dr Joanny Kuschill-Dziurdy z Instytutu Medycyny Estetycznej MEDESTETIS, która opowie o wpływie wody nie tylko na stan zdrowia, ale także skóry. Nie lada atrakcją będzie prelekcja Macieja Stachaczyka z BodyTec Studio, który opowie o treningu, który trwa jedynie 20 minut. Brzmi ciekawie? W takim razie koniecznie musisz przyjść i zobaczyć co się będzie działo. A to nie wszystkie atrakcje, jakich doświadczysz. Czekamy na Ciebie!

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy „na wiosnę stawiają… na zdrowie i zmiany”, w piątek 17 marca 2017 roku o godz. 18:00 do Hotelu Atrium na ul. Krzywej 7 w Krakowie.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Będziemy jednak wdzięczne, jeśli potwierdzisz swoją obecność na adres konferencje@imageline.pl lub pod numerem telefonu 502 664 713.

 

2018-03-14T04:01:30+00:00 13 marca 2017|Patronaty|

Zostaw komentarz