Strona główna » Blog » Wiosna – Czas modnych sukienek!

Wiosna – Czas modnych sukienek!

Już od kilku sezonów możemy oglądać na wybiegach tropikalne i kwiatowe wzory. Znany jest z nich Cavalli, Kenzo, ale obecnie można je też było zobaczyć na pokazach młodszego pokolenia projektantów, np.: Erdem. Pojawiają się jako dodatki, albo w zestawach „od stóp do głów”!

Tylko jak sprawić by ten modny trend pojawił się w Twojej stylizacji? Jak nie przesadzić z nadmiarem wzorów i wyglądać elegancko? To naprawdę nie jest trudne, wystarczy postawić na stonowane dodatki i nie przesadzić z biżuterią. Najlepszym i zarazem najłatwiejszym rozwiązaniem jest dobranie dodatków z gamy kolorów, które pojawiają się na sukience. Wybór sukienek, spódnic i całych kompletów w przepiękne printy jest ogromny. Od bardzo odważnych zestawów po bardzo klasyczne, a kwiatowe wzory mogą być oryginalnym rozwiązaniem na każdą okazję.

Zagraniczne i nasze rodzime gwiazdy już dawno polubiły ten trend w modzie. Możesz także pójść w ich ślady i wybrać bardzo kobiecy wiosenny zestaw. Angielska aktorka i prezenterka, Kelly Brook, do wzorzystej sukienki dodała bordowe buty i jasną torebkę. W wiosennych kwiatowych motywach wygląda bardzo dobrze, widać też, że świetnie się w niej czuje. Wybierz sukienkę z pięknym wiosennym-letnim printem.

kompilacja 66a-01-01-01-01-01 kompilacja 66d-01-01-01

2018-03-14T08:11:29+00:0026 maja 2013|Moda|