Strona główna » Blog » Wiosenno-letnia kolekcja CLASS

Wiosenno-letnia kolekcja CLASS

Za oknem pojawiają się pierwsze przebłyski wiosennego słońca. Każda kobieta zaczyna zastanawiać się nad zmianą zimowych ubrań na coś lżejszego i wiosennego. Naprzeciw im wychodzi internetowy butik Fashionidea.pl – przedstawiciel włoskiej marki CLASS.

W modzie króluje kobiecość, która balansuje pomiędzy dwoma nurtami – minimalizmem i przepychem. W kolekcji wiosennej CLASS znajdziemy garnitury w stylu sportowej elegancji podążające za trendem minimalistycznym oraz rozbudowaną kolekcję sukienek.
Styl CLASS to tradycyjnie stonowane kolory. Spośród kolorów sezonu w ubraniach CLASS dominują odcienie kolorów ziemi oraz czerń i biel, występujące osobno jako total look lub w parze. Trzy mocniejsze akcenty to glicynia, będąca odcieniem jasnego fioletu, kobalt i czerwień, która pojawia się we wzorach geometrycznych.

Triumfująco powracający beż, w kolekcji CLASS występuje w rozjaśnionych odcieniach – w tym w kolorze morskiego piasku – a towarzyszy mu brąz oraz tkaniny we wciąż modne drobne wzory zwierzęce. Najciekawszym kolorem sezonu jest koniak, będący wersją modnego kamelu. CLASS łączy koniak z bielą, co przywołuje na myśl dalekie podróże i safari. Biel będąca tradycyjnie kolorem letnim, jest silnie zaznaczona w kolekcji CLASS. To nie tylko eleganckie białe koszule z czystej bawełny, ale także białe garnitury.

Kolorem nadchodzącego sezonu będzie również czerń, którą w kolekcji CLASS reprezentuje m.in. kolekcja letnich sukienek miękko opływających sylwetkę, przywołujących beztroskiego ducha włoskiej plaży. Niezwykła paleta form sukienek, daje wiele możliwości dla każdej sylwetki.

Najnowsza wiosenna – letnia kolekcja pokazuje wyjątkową tradycję tkanin włoskich, dynamizm, sportową elegancję i przede wszystkim kobiecość.
Kolekcja pojawi się w butiku fashionidea.pl na przełomie marca i kwietnia 2011 roku.

2018-03-14T11:37:13+00:0017 marca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: