zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Wiosenne stylizacje z Jolą Czają

Wiosenne stylizacje z Jolą Czają

Już w najbliższą sobotę, tj. 16 kwietnia Centrum Handlowe Karolinka (Opole) serdecznie zaprasza na Wiosenne Stylizacje z Jolą Czają, stylistkę gwiazd Viva.

Oprócz pokazów mody wiosennych kolekcji butików z Centrum Handlowym Karolinka, o sekretach stylizacji, o trendach w modzie nadchodzącego sezonu i tego jak się w nich nie zagubić opowie redaktor kreatywna na co dzień pracująca w dwutygodniku VIVA – Jola Czaja, której asystował będzie znany stylista Piotr Sałata. Zaproszona wizażystka oraz stylista fryzur opowiedzą o trendach w makijażu i fryzurach na wiosnę.

Główną atrakcją sobotniego wydarzenia będzie przemiana wizerunku 5 klientów. Do wspólnej zabawy nad nowym wiosennym wizerunkiem zaproszone zostaną trzy Panie i dwóch Panów. Zwycięzcy finałowych przemian wyjdą z Centrum Handlowego Karolinka w nowych zestawach ubraniowych o wartości 1000 zł każdy, które specjalnie dla Nich dobierze Jola Czaja!

Dodatkowo w trakcie zabawy do wygrania będą bony zakupowe, które będzie można wykorzystać w butikach galerii handlowej Karolinka.

2018-03-14T11:24:30+01:0013 kwietnia 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: