Strona główna » Blog » Wiosenne porządki z Dr. Beckmannem

Wiosenne porządki z Dr. Beckmannem

Jak wyczyścić srebrną zastawę, żelazko, ekspres ciśnieniowy do kawy, czajnik elektryczny oraz jak pozbyć się niemiłych zapachów i zabrudzeń z kuchenki mikrofalowej i piekarnika? W takich sytuacjach sprawdzą się trzy specjalistyczne preparaty marki Dr. Beckmann. Wysoką jakość produktów gwarantuje niemiecki producent marki, specjalista od usuwania trudnych plam i zabrudzeń w domu.

Dr. Beckmann – Środek czyszczący do metali szlachetnych: srebra, miedzi, mosiądzu, cyny.
Produkt zawiera specjalną formułę opartą na wartościowym wosku carnaruba, dzięki czemu umożliwia kompleksowe czyszczenie i pielęgnację metalowych przedmiotów. Błyskawicznie usuwa efekty utleniania. Likwiduje osady z kamienia, zacieki z wody i rdzę. Przywraca połysk bez polerowania. Chroni przed rdzewieniem.
Nie brudzi i nie niszczy dłoni (testowany dermatologicznie). Posiada formułę bezzapachową.
Cena: 12,50 zł/250 ml

Dr. Beckmann – Odkamieniacz czyli specjalistyczny preparat w płynie przeznaczony do czyszczenia: czajników, grzałek, ekspresów do kawy, garnków, żelazek, kranów, armatury prysznicowej.
Czyste elementy grzewcze to znaczna oszczędność energii ponieważ, nagrzewają się szybciej i wówczas proces gotowania wody trwa krócej.
Produkt usuwa osady oraz rozpuszcza stare naloty z kamienia dzięki aktywnemu składnikowi, którym jest naturalny kwas cytrynowy. Działa szczególnie skutecznie w wyższej temperaturze. Posiada neutralny zapach.
Cena: 13,50 zł/250 ml

Dr. Beckmann – Środek czyszczący do kuchenek mikrofalowych to innowacyjna formuła – łatwe, szybkie i efektywne czyszczenie kuchenek mikrofalowych za pomocą pary wodnej. Skutecznie usuwa także przypalenia i zaschnięte resztki jedzenia. Środek skutecznie rozpuszcza tłuszcze oraz neutralizuje zapachy potraw pozostawiając przy tym świeży zapach.
Cena: 15,70 zł/250 ml

[nggallery id=2611]

2012-04-10T07:07:46+00:0010 kwietnia 2012|Kuchnia, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: