Strona główna » Blog » Wiosenne nowości Polsat Cafe – produkcje zagraniczne

Wiosenne nowości Polsat Cafe – produkcje zagraniczne

TABU
Ameryka Łacińska kojarzy się przede wszystkim z karnawałem w Rio, cywilizacją Majów, przystojnymi
mężczyznami i oczywiście – telenowelami. Dlatego w tym sezonie pokażemy ją z zupełnie innej strony… „Tabu” to fascynująca seria opowiadająca o praktykach, upodobaniach i zachowaniach, które nie są powszechnie akceptowane. Opowiemy o rytuałach z pogranicza życia i śmierci. Przedstawimy grupę ludzi, którzy co miesiąc spotykają się, by podzielić się z innymi informacjami na temat kontaktów nawiązanych ze zmarłymi bliskimi. Odwiedzimy jedną ze szkół, w której dzieci uczą się… latać. Zaprezentujemy historie osób transseksualnych oraz pochylimy się nad istotą piękna. Czy warto jest walczyć o idealny wygląd za wszelką cenę? Jakie konsekwencje bezkompromisowego dążenia do nieskazitelnej urody ponosi teraz meksykańska aktorka Lin May? O tym już wiosną w POLSAT Café.

TAJEMNE ŻYCIE KOBIET
Jesteś kobietą. O naturze i problemach płci pięknej wiesz wszystko. Czy na pewno? Zapraszamy do obejrzenia serii „Tajemne życie kobiet”, w której kobiety odkrywają swoje najgłębsze tajemnice i najciemniejsze strony. W intymnych wywiadach opowiedzą o sobie i swoich uzależnieniach. Zaprezentujemy historie zakupoholiczek i kobiet uzależnionych od operacji plastycznych. Porozmawiamy z lesbijkami i transseksualistkami. Przedstawimy również losy pań zmagających się z zaburzeniami odżywiania. Czy naprawdę łatwo jest być kobietą?

SEKRETY HOLLYWOOD
Spektakularne sukcesy i bolesne upadki. Porywające historie miłosne i zdrady, wielkie tragedie, a nawet morderstwa. To wszystko zobaczysz w „Sekrety Hollywood”. Już wiosną zaprezentujemy nowe odcinki serii, a w nich Cheryl Hickey – znawca życia gwiazd – przedstawi najbardziej szokujące, a jednocześnie fascynujące historie fabryki snów. Nieznane pasje celebrytów, efektowne powroty na szczyty sławy i naprawdę duże pieniądze. Na co je wydają? Przekonamy się, oglądając „Sekrety Hollywood”.

KOBIETY W WIĘZIENIU
Kobiety to płeć piękna, ale czasami to, co kryją w środku, lepiej pozostawić w ukryciu. POLSAT Café nie boi się żadnych tematów. Zapraszamy na podróż w głąb psychiki kobiet odsiadujących wyrok w więzieniu. Zaprezentujemy wstrząsające historie osadzonych, które zamordowały swoich bliskich: kochanków, mężów lub innych członków rodziny. W programie każda z nich opowie o wielkiej miłości oraz powodach, które doprowadziły je do popełnienia tak okrutnej zbrodni. Czy zdrada zawsze prowadzi do morderstwa?

ROZMIAR W DÓŁ
Ogromny wysiłek, łzy i potężne męki w walce ze zgubnymi przyzwyczajeniami. Cel? Pozbyć się zbędnych kilogramów w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. „Rozmiar w dół” to nowy program o ekstremalnym odchudzaniu. Każdy z jego uczestników trafi pod skrzydła ekspertów zajmujących się zdrowym stylem życia i odżywianiem. Specjaliści pokażą bohaterom, jak pozbyć się złych nawyków oraz zaprezentują rygorystyczny zestaw ćwiczeń, który pomoże im uzyskać odpowiednią sylwetkę i uświadomić, jak ogromny wpływ ma ona na ich zdrowie. Czy uczestnikom programu uda się osiągnąć wymarzony cel? Producenci programu zapewniają, że rezultaty będą zadziwiające…

ZRÓBMY SOBIE DZIECKO
Problemy z zajściem w ciążę są coraz częstszym zjawiskiem dotykającym pary nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dlatego Światowa Organizacja Zdrowia uznała bezpłodność za chorobę społeczną. Stres, brak snu, niezdrowe odżywianie i spowodowany postępem cywilizacyjnym coraz starszy wiek starających się o dziecko partnerów, to tylko niektóre z jej powodów. W programie przedstawimy borykające się z tym problemem pary, które opowiedzą, jak ogromnym jest on obciążeniem dla psychiki, związku i rodziny. W walce z bezpłodnością pomogą im specjaliści oraz psychoterapeuci. Obalą mity i zaprezentują najświeższe oraz najbardziej niezawodne medyczne osiągnięcia. Czy uczestnicy programu wygrają z bezpłodnością? Oglądaj „Zróbmy sobie dziecko” w POLSAT Café!

[nggallery id=2603]

2012-04-03T08:54:11+00:003 kwietnia 2012|Gwiazdy, Kultura, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: