Wiosenna ramówka TVP2

Kolejna stacja zdradziła nam szczegóły swojej wiosennej ramówki. Wiosną na antenie TVP czekać na nas będą trzy nowe programy rozrywkowe, dwa nowe seriale oraz kontynuacje dotychczasowych hitów.

Na uroczystej prezentacji, w której udział wzięli m.in. Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska, Halina Mlynkova, Danuta Stenka, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Kurzajewski i Agnieszka Szulim-Badziak, przedstawiciele stacji ujawnili szczegóły tego, co na antenie pojawi się wiosną.

Najważniejsze nowości to „Bitwa Na Głosy” – największa produkcja telewizyjnej Dwójki w wiosennej ramówce. Osiem gwiazd: Maciej Miecznikowski, Piotr Kupicha, Natasza Urbańska, Michał Wiśniewski, bracia Golcowie, Urszula Dudziak, Halina Mlynkowa, Krzysztof Cugowski poprowadzi szesnastoosobowe zespoły wokalne, z którymi staną do zaciętej walki na antenie. W każdym odcinku jeden z zespołów zostanie wyeliminowany z gry w drodze sms-owego głosowania widzów. W odcinku finałowym, dwie ekipy pod wodzą gwiazd zawalczą o nagrodę główną, jaką jest niezwykły prezent przeznaczony dla mieszkańców miejscowości, z której pochodzi zwycięzca.

Kolejny nowy teleturniej to „Postaw na milion„- w który do wygrania jest milion złotych w gotówce. Program poprowadzi Łukasz Nowicki. Trzecia nowość to „A normalnie o tej porze” – talk-show społeczno- kulturalny, nawiązujący do tradycji Studia 2, którego gośćmi mają być znani- pokazani z nieznanej strony i nie-znani, których warto poznać.

Wiosną pojawią się także nowe seriale. „Rodzinka.pl” – o której już głośno – to serial komediowy, który opowiada historię nietuzinkowej pięcioosobowej rodziny, na czele której stoją Natalia i Ludwik Boscy (Małgorzata Kożuchowska oraz Tomasz Karolak), para po trzydziestce, która poznała się jeszcze na studiach. Z kolei „Instynkt” to serial kryminalny, który ma wyróżniać tajemnica głównej bohaterki i narracyjna dwutorowość opowiadania. W serialu zagrali m.in. Szymon Bobrowski i Marieta Żukowska.

Oczywiście, będą i kontynuacje. Seriali – “M jak miłość”, “Barwy szczęścia” i “Na dobre i na złe” oraz programów rozrywkowych i teleturniejów – m.in. “Tak to leciało!”, “Kocham Cię Polsko” czy “Szansy na sukces”.

[nggallery id=706]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również