zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Wiosenna metamorfoza z Galerią Krakowską na powitanie wiosny

Wiosenna metamorfoza z Galerią Krakowską na powitanie wiosny

Odświeżona garderoba, nowa fryzura, modny makijaż czy barwny manicure – nic tak nie wprawia w wiosenny nastrój jak stylowa i modowa metamorfoza. Tym razem w sukurs przychodzi nam konkurs Galerii Krakowskiej na powitanie wiosny, dzięki któremu można przejść pełną metamorfozę i to pod okiem profesjonalnych stylistów.

Wiosna, jak wiadomo, sprzyja zmianom – a te dobrze byłoby zacząć od zmiany naszego wizerunku. Zmiana wyglądu to nie tylko odświeżony look, ale również lepsze samopoczucie, motywacja do działania i większa pewność siebie.
Marcowy zastrzyk pozytywnej energii w postaci metamorfozy przeprowadzonej pod okiem profesjonalistów to propozycja od Galerii Krakowskiej. Konkurs „Wiosenna metamorfoza” dedykowany jest wszystkim Paniom, które marzą o przemianie.
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego to właśnie Ty powinnaś wziąć udział w wiosennej metamorfozie z Galerią Krakowską?
Oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy dołączyć dwa zdjęcia – jedno prezentujące sylwetkę, a drugie twarz. Do udziału w metamorfozie można zgłosić się poprzez nadesłanie zgłoszenia za pośrednictwem aplikacji znajdującej się w zakładce  „Wiosenna Metamorfoza” na Facebooku.
Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody: 1500 zł na zakupy w Galerii Krakowskiej, personal shopping i konsultacje stylizacyjne od GOShA Team, nowa fryzura od Strefa Fryzur, makijaż od Estee Lauder oraz manicure od ManiPedi.
Podsumowaniem konkursu będzie profesjonalna sesja zdjęciowa, pokazująca efekty „Wiosennej metamorfozy”.
2018-03-20T07:02:25+01:0020 marca 2018|Styl|

Może zainteresuje Cię również: