zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Wiosenna kolekcja NIKE Sportswear

Wiosenna kolekcja NIKE Sportswear

Wielkimi krokami zbliżają się letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie, a wraz z nimi – czas wielkich emocji i pięknej, sportowej rywalizacji. To największe święto miłośników sportu jest doskonałą okazją do przypomnienia historii najlepszych Olimpijczyków – ich pasji, indywidualnego stylu i drogi do sukcesu.

Dlatego też w nadchodzącym sezonie Nike Sportswear prezentuje kolekcję inspirowaną charakterem jednej z najlepszych lekkoatletycznych drużyn – amerykańskiej USATF, która pod okiem swojego trenera i założyciela firmy Nike – Bila Bowermana osiągała prawdziwe sukcesy.

Kolekcja USATF odzwierciedla niezłomnego ducha walki i siłę charakteru sportowców: łącząc elementy militarne ze sportowymi tworzy nowoczesną mieszankę klasyki i vintage.

Kluczowym produktem kolekcji jest rozpinana bluza Nike AW 77. Wykonana z bardzo delikatnej bawełnianej tkaniny french terry bluza zapewnia doskonałą ochronę termiczną i maksimum komfortu, zaś funkcjonalne kieszenie typu „kangurek” swobodnie pomieszczą drobiazgi czy urządzenia do odtwarzania muzyki.

Stylistyka vintage dominuje natomiast w bluzie Nike Fleet Foot Hoody, której kluczowym elementem jest wycierające się z czasem logo i przyjemna w dotyku, „sprana” tkanina, jeszcze bardziej podkreślająca jej oldschoolowy charakter.

W kolekcji nie mogło również zabraknąć pierwszych butów biegowych Nike Cortez, które w tym roku obchodzą 40-lecie powstania. Kultowe Cortezy dostępne są w wersji skórzanej lub nylonowej i w szerokiej gamie intensywnych, wyróżniających się kolorów. Nowy projekt nylonowej cholewki zwiększa ich trwałość i nadaje im jeszcze bardziej opływowy kształt.

[nggallery id=2422]

2012-02-07T12:51:38+01:007 lutego 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: