Strona główna » Blog » Wiosenna kolekcja NEW KID

Wiosenna kolekcja NEW KID

Kropkashoes.com – nowy sklep internetowy z unikalnym obuwiem światowych marek – prezentuje najnowszą wiosenno-letnią kolekcję marki NEW KID. Ręcznie wykonane z najwyższej jakości skór buty z Toskanii właśnie dotarły do Polski. Wiosenną kolekcję charakteryzuje letnia, śródziemnomorska kolorystyka utrzymana w tonie pasteli, a także wariacja na temat klasycznych mokasynów i płaskich butów wiązanych.

NEW KID to niezobowiązujący styl dla indywidualistów. Najnowsza kolekcja tej włoskiej marki to propozycja dla tych, którzy cenią najwyższą jakość oraz fakt, że takie same pary butów ma w swojej szafie tylko kilka osób na świecie. W wiosenno-letniej kolekcji marki nowością są plecionki, faktura imitująca skórę aligatora oraz fantazyjne połączenie kolorów. Ceny: od 300 do 500 zł.

Projekty NEW KID stanowią całkowicie nowe wydanie stylu casualowego. Marka słynie z produkcji butów wykonanych ze skór o ciekawych i egzotycznych teksturach i tłoczeniach w śmiałym stylu. Każda para butów to ręcznie wykończony i jedyny w swoim rodzaju mariaż ekstrawagancji i klasyki. Firma NEW KID Made in Italy powstała z inicjatywy dwóch projektantek, Rachel i Immy, Australijki i Włoszki, które mieszkają, projektują i produkują swoje buty we Florencji. Ich obuwie to zadziorny i śmiały styl, którego na próżno szukać w masowej sprzedaży.

[nggallery id=4412]

Obuwie marki NEW KID jest dostępne w Polsce wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego www.kropkashoes.com, który wysyła buty do klientów bezpłatnie na terenie całego kraju.

2013-03-27T15:12:33+00:0028 marca 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: