ekskluzywnych butów

Wiosenna kolekcja ekskluzywnych butów na 70 urodziny marki obecnej w 70 krajach.

Marka GANT narodziła się w 1949 roku na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Od samego początku charakteryzował ją oldschoolowy klimat, łączący wygodę z elegancją oraz wysoka jakość i dbałość o detale.

Mimo swojego amerykańskiego rodowodu, GANT czerpał garściami ze starego kontynentu, nadając sportowym krojom i modelom europejskiego szyku. Dzisiaj marka obchodzi 70 urodziny i jest już obecna w 70 krajach na świecie, planując dalszy intensywny rozwój.

GANT in the city.

Miejskie buty GANT zostały stworzone z myślą o tradycji, jednak zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że stały się ponadczasowe i wyjątkowo uniwersalne. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zapewnia trwałość obuwia na czynniki zewnętrzne, które w mieście bywają bardzo zmienne. Oddychająca formuła sprawia, że buty są komfortowe podczas noszenia, nawet przy bardzo napiętym grafiku.

W kolekcji SS19 znajdziemy intensywne kolory i elementy marynistyczne. Nie zabraknie jednak bieli, łączonej z kontrastującymi elementami lub występującej samodzielnie. Pojawią się również kolory ziemi, khaki i beże, które obecnie są największym hitem świata mody.

GANT na wakacjach.

Na lato GANT proponuje lżejsze, jednak nie mniej szykowne obuwie. W kolekcji pojawiły się espadryle i tenisówki, przez wielu uważane za najwygodniejsze buty świata. Dla osób ceniących wygodę zostały przygotowane elastyczne sandały, które również znaleźć można również w ich bardziej wyrafinowanej wersji na koturnie. Oczywiście nie byłoby lata bez japonek, które dostępne będą w wielu wersjach kolorystycznych.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również