WIELKIE OTWARCIE FLAGOWEGO SALONU FOREVER 21 W WARSZAWSKIEJ ARKADII, CZYLI NAJWIĘKSZE ZAKUPOWE WYDARZENIE MIESIĄCA

Strona główna » Blog » WIELKIE OTWARCIE FLAGOWEGO SALONU FOREVER 21 W WARSZAWSKIEJ ARKADII, CZYLI NAJWIĘKSZE ZAKUPOWE WYDARZENIE MIESIĄCA

WIELKIE OTWARCIE FLAGOWEGO SALONU FOREVER 21 W WARSZAWSKIEJ ARKADII, CZYLI NAJWIĘKSZE ZAKUPOWE WYDARZENIE MIESIĄCA

W sobotę, 1 lipca, odbyło się wielkie otwarcie flagowego salonu Forever 21. Czwarty sklep marki w Polsce jest zlokalizowany w centrum handlowym Arkadia. Rozwój Forever 21 w naszym kraju jest częścią długoterminowego planu ekspansji firmy Teren Management Europe, wyłącznego franczyzobiorcy marki w dwunastu krajach Europy. Otwarcie salonu Forever 21 wzbudziło wielkie zainteresowanie wśród klientów, sprowadzając w sobotę do Arkadii setki fanów marki.

 

Na dzień otwarcia salonu zaplanowano wiele atrakcji, mini-konkursów i niespodzianek. Gospodarzem imprezy był znany i lubiany youtuber – Łukasz “Yoczook” Walaszek, który chętnie fotografował się z fanami i rozdawał autografy. Ludziom oczekującym w kolejce rozdano wodę i słodkie krówki, a dla pierwszych 400 osób przygotowano vouchery podarunkowe, by jeszcze bardziej umilić im zakupy w świeżo otwartym sklepie.

 

W ciągu weekendu nowy salon został odwiedzony przez setki osób, które w wyjątkowej atmosferze dokonały zakupów. Bogata oferta Forever 21 usatysfakcjonowała nawet najbardziej wymagających gości. Klienci mieli okazję odkryć najnowsze trendy w modzie, a miłośnicy mody już wiedzą – Forever 21 to najgorętsze miejsce w mieście!

 

2018-03-14T03:32:47+00:00 4 lipca 2017|Styl|

Zostaw komentarz