Strona główna » Blog » Wielki finał Levi’s Curve ID!

Wielki finał Levi’s Curve ID!

Ogólnopolska akcja mierzenia dżinsów Levi’s® Curve ID już za nami. Rozpoczynamy wielki finał! Nie zapominaj, że i Ty możesz wygrać wyjazd na zakupy do Londynu, dla siebie i swoich dwóch przyjaciółek, trzy zaproszenia na zakupy ze stylistą w sklepach Levi’s® (każde o wartości 1000 PLN), a także dżinsy Levi’s® Curve ID i koszulki Levi’s®. Zapraszamy do zabawy!

Jeśli brałaś udział w ogólnopolskiej akcji mierzenia dżinsów Levi’s® Curve ID, wejdź na www.milionkobiet.pl/Levis , odnajdź swój kształt spośród „miliona” zdjęć i pojedź do Londynu na szalone zakupy wraz z dwiema osobami! Jeśli wiesz, że Twojej pupy nie ma na naszym kolażu, wybierz według Ciebie najlepiej dopasowane dżinsy, uzasadnij swój wybór i zawalcz o dżinsy Levi’s® Curve ID i koszulki Levi’s®!
Kolaż Levi’s® Curve ID znajdziesz na www.milionkobiet/Levis, wyniki zostaną ogłoszone 9 grudnia. Pozostało zatem niewiele czasu na poszukiwanie swojego kształtu. Warto się pospieszyć, odnaleźć swoje zdjęcie i napisać za kochasz Levi’s® Curve ID!
Powodzenia!

Levi’s® Curve ID
Dzięki akcji Levi’s® każda kobieta będzie mogła z łatwością poznać swój Levi’s® Curve ID, a tym samym znaleźć wymarzony krój, który będzie wręcz stworzony dla jej sylwetki. Linie Levi’s® Curve ID to:
Slight Curve – krój idealny dla prostych sylwetek, podkreśla pas, ale skrojony tak, że dżinsy są bardzo wygodne w talii, zaokrąglają biodra, wąsko opinając uda akcentują kształt pupy,
Demi Curve – dżinsy zaprojektowane z myślą o zaokrąglonej sylwetce, kształtują proporcje kobiecej figury, podkreślają talię, dodatkowo wygładzają i wysmuklają kształty oraz delikatnie wydłużają nogi,
Bold Curve – to krój podkreślający sylwetkę pełną, seksownie opinając talię akcentuje rzeczywiste kształty, bez zbędnych marszczeń i odstawania w talii.

2018-03-14T10:14:39+00:004 grudnia 2011|Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: