Strona główna » Blog » Wielki Charytatywny Bal Dziennikarzy 2011

Wielki Charytatywny Bal Dziennikarzy 2011

Trzynastka tym razem nie była pechowa. W tym roku, na tradycyjnym Wielkim Charytatywnym Balu Dziennikarzy tłoczno było od gwiazd, które przybyły wesprzeć potrzebujących.

Trzynastka, bowiem doroczny Bal Dziennikarzy, który odbył się w sobotę, 05. lutego na terenie Politechniki Warszawskiej zorganizowano już po raz trzynasty. Tradycyjnie Bal Dziennikarzy zgromadził postacie z pierwszych stron gazet i – wbrew nazwie – nie tylko dziennikarzy, ale i przedstawicieli świata kultury, sztuki, polityki, biznesu i showbiznesu. Tradycyjnie – w olśniewających wieczorowych kreacjach i karnawałowych nastrojach.

Na Balu Dziennikarzy gościli w tym roku m.in. Dariusz Rosati z Teresą Rosati, Zbigniew Niemczycki z żoną Katarzyną Frank-Niemczycką, Kayah, Marek Borowski z żoną, Monika Olejnik, Kazimiera Szczuka, Andrzej Mleczko i Henryk Sawka, Grzegorz Napieralski z żoną, Tomasz Jacyków, Katarzyna Piekarska, Agnieszka Cegielska, Dorota Williams, Beata Tadla, Jan Englert i Beata Ścibakówna, Szymon Majewski z żoną, Grzegorz Schetyna, Agata Młynarska, Piotr Najsztub, Anna Popek, Hubert Urbański z żoną, Paulina Chylewska i wielu, wielu innych znamienitych gości.

Jak na charytatywny bal przystało, goście nie tylko doskonale się bawili, ale i wzięli udział w zbiórkach i aukcjach na rzecz potrzebujących. Cały dochód uzyskany ze sprzedaży cegiełek dla uczestników zostanie przeznaczony przede wszystkim na dożywianie dzieci w szkołach z terenów najbardziej dotkniętych powodzią. Dziennikarze wspierali także fundację Rak&Roll, w ramach akcji „Wyrolluj raka – to nie cud, to medycyna!”

Fotorelacja – zobacz 3 strony mega galerii!

[nggallery id=679]

2011-02-07T08:51:32+00:007 lutego 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: