Strona główna » Blog » Wielka wyprzedaż w sklepie odzieżowym Sanse

Wielka wyprzedaż w sklepie odzieżowym Sanse

Już w tę sobotę, 11 maja w sklepie odzieżowym Sanse przy ulicy Szewskiej 6 w Krakowie na wielbicieli najnowszych trendów czeka wielka modowa uczta. W związku z wyprzedażą, niepowtarzalne ubrania kultowej, hiszpańskiej marki Skunkfunk będą dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Sklep Sanse to jedyne miejsce w Krakowie, w którym dostępna jest linia ubrań Skunkfunk. Ta wywodząca się z Kraju Basków firma do współpracy przy projektowaniu swoich kolekcji zaprasza młodych uzdolnionych artystów. Dzięki temu odzież Skunkfunk wyróżnia się nowoczesnym designem oraz intensywnymi kolorami.

Fantazyjne wzory oraz krój proponowanych ubrań są odpowiedzią dla poszukujących oryginalnej mody kobiet, ale także dla tych, które chciałyby ożywić swój strój za pomocą zdecydowanych barw.

Marka Skunkfunk stawia również na ekologię – począwszy od projektowania wysokiej jakości ponadczasowych ubrań mających służyć więcej niż jeden sezon, przez stosowanie ekologicznych tkanin, takich jak organiczna bawełna, len i poddany recyclingowi poliester aż po odpowiedzialny ekologicznie transport i opakowania.

Aby podkreślić bogactwo barw i zamiłowanie marki do ekologii, w czasie wydarzenia odwiedzającym sklep wręczane będą zdrowe, świeże owoce.
Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy – kup ubranie marki Skunkfunk w niesamowicie niskiej cenie i ożyw swoją garderobę na lato!

Poniżej prezentujemy zdjęcia z kolekcji wiosenno-letniej marki Skunkfunk.

Sklep Sanse,
ul. Szewska 6, Kraków
tel. 12 423 00 85
www.facebook.com/sanseonline
Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/469053969836909/

[nggallery id=4642]
2018-03-14T08:13:58+00:0010 maja 2013|Biznes, Moda, Świat Kobiet|