Strona główna » Blog » Wielka przygoda Disneya

Wielka przygoda Disneya

Disney On Ice przedstawia: Disneyland® Wielka Przygoda – już wkrótce w Gdańsku i Warszawie!

Disney On Ice: Disneyland® Wielka Przygoda zaprasza na wyjątkowe widowisko na lodzie, które zapewni całej rodzinie niezapomniane przeżycia!
Co się wydarzy, jeśli Myszka Miki, Minnie, Donald, Daisy, Goofy i Pluto postanowią wyruszyć na zasłużone wakacje? Emocje, akcja i niesamowite wrażenia! Podczas gdy Miki wraz z przyjaciółmi cieszą się urokiem swoich ulubionych przejażdżek i atrakcji, Diabolina grozi, że zepsuje całą dobrą zabawę. Wtedy do akcji wkraczają Iniemamocni, którzy dzięki swoim nadprzyrodzonym mocom, ratują sytuację z niewielką pomocą Miki, Daisy, Goofy’ego i TWOJĄ!

W wyprodukowanym przez Feld Entertainment, a promowanym w Polsce przez Alter Art spektaklu, pojawia się plejada ulubionych disneyowskich postaci, wśród nich: Myszka Miki, Myszka Minnie, Donald, Goofy, Pluto, Balu, królewny Śnieżka i Kopciuszek, Stitch, Iniemamocni i Buzz Astral.

„Disney On Ice: Disneyland Wielka Przygoda, prezentując przygody Miki i jego przyjaciół, przypomni widzom, ile zabawy i jak niewyobrażalne możliwości oferuje Disneyland. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych ta przygoda na lodzie będzie jednocześnie czymś dobrze znanym i zupełnie zaskakującym” – mówi Producent Kenneth Feld.

Każdy element widowiska został zaprojektowany tak, by oddać wypełnioną zabawą atmosferę Disneylandu: od chwili, gdy Miki i Minnie spotykają ukochane disneyowskie postaci, takie jak Alicję i Szalonego Kapelusznika, Stitcha i Buzza Astrala, kiedy uczestniczą w popularnych atrakcjach jak Space Mountain®; aż po oszałamiającą jazdę na łyżwach, zachwycające oświetlenie i barwne kostiumy.

SPOTKAJ BOHATERÓW DISNEY ON ICE NA ŻYWO W GDAŃSKU I WARSZAWIE!
Już 27 stycznia w Gdańsku i 3 lutego w Warszawie damy Państwu i dzieciom wyjątkową szansę spotkania się z wybranymi postaciami widowiska Disney On Ice: Disneyland Wielka Przygoda. Czekamy na Was o godz. 16:00 w Galerii Bałtyckiej oraz o 17:00 w Złotych Tarasach. Przygotujcie aparaty fotograficzne, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z postacią z Disney On Ice! Specjalnie dla Was zaplanowaliśmy także konkursy, w których nagrodami będą gadżety z niezwykłej rewii Disney On Ice: Disneyland Wielka Przygoda. Więcej na www.alterartshow.pl

Disney On Ice: Disneyland® Wielka Przygoda
Gdańsk, Ergo Arena, 28-30.01.2011 – ceny biletów: 35/65/85 PLN
Warszawa, Torwar, 4-6.02.2011 – ceny biletów: 45/60/95 PLN

Bilety dostępne są na stronie internetowej www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży sieci
Ticketpro i Eventim

2018-03-14T11:56:11+00:0022 stycznia 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: