Wieczorowa kolekcja DENI CLER

Strona główna » Blog » Wieczorowa kolekcja DENI CLER

Wieczorowa kolekcja DENI CLER

W salonach DENI CLER pojawiły się modele z linii wieczorowej idealnej na świąteczne przyjęcia i uroczystości. Wysmakowana elegancja, najlepsze tkaniny i wykwintny sznyt nadjący tej linii wyjątkowy charakter to propozycja marki na świąteczny sezon.

W kolekcji przepiękne kobiece smokingi z krótkim żakietem lub klasyczną marynarką.  W czerni, uszyte z wełny jagnięcej i wykończone jedwabnymi połami i pasem.
Żakardowe sukienki w czerni i kobalcie tłoczone w delikatny wzór. Wyjątkowe sukienki, spódnice i spodnie z żakardu przetykanego miedzianą nicią, z mięsistej konstrukcyjnej tkaniny o delikatnym połysku. Kolekcję uzupełniają płaszcze i żakiety o linii X z zakładkami w talii z niecodziennej tkaniny z dodatkiem moheru tworzącym ciekawy graficzny wzór.

130615_DeniC_D1_0860

 

Premiera wieczorowej linii zbiegła się z wyjątkowym wydarzeniem dla marki i prezentem dla stałych i nowych klientek. Uruchomiono właśnie internetowy butik na platformie Mostrami.pl Od początku grudnia najnowsze modele DENI CLER można zatem kupić również w internecie.

2018-03-14T07:45:36+00:007 grudnia 2013|Moda|