Wieczór pełen mody i pasji – wideo

Strona główna » Blog » Wieczór pełen mody i pasji – wideo

Wieczór pełen mody i pasji – wideo

Wtorkowy wieczór w Warszawie upłynął pod znakiem pasji do mody i dobrej muzyki. Wnętrza Pure Sky Clubu zapełniły się tłumem fanów Marka Kaliszuka i marki Pako Lorente – mecenasa wieczoru. To kolejny dowód na to, że moda i kultura idą w parze.

Wśród przybyłych mieliśmy okazję gościć Radosława Majdana, Przemka Cypryańskiego, Tomasza Ciachorowskiego, Rafała Mroczka, Jarosława Jakimowicza , DJ Adamusa czy Ryszarda Rembiszewskiego. Prócz osób znanych z pierwszych stron gazet nazwisko Kaliszuk przyciągnęło grono biznesmenów, dziennikarzy i stylistów.

Pako Lorente stara się tworzyć społeczność ludzi z pasją, ludzi którzy kochają życie, tańczą, śpiewają, uprawiają sporty, ale jednocześnie z wielkim sukcesem prowadzą swoje biznesy. To wszystko w otoczce dobrze skrojonych garniturów, koszul czy dobrej jakości dodatków.

Twórcy marki – Artur Magiera i Rafał Chrapkowicz spełniając swoje marzenia stawiają na takie wartości jak lojalność, kreatywność i profesjonalizm. Prócz muzyki, kultury, chętnie angażują się i wspierają różnego rodzaju sporty.

Koncert Marka Kaliszuka ambasadora marki PAKO LORENTE jest dowodem na to, że ludzie z pasją są w stanie osiągnąć wiele. Projekt muzyczny Kaliszuk & Mania in Songs stworzony został ze znakomitym pianistą jazzowym Piotrem Mania.

Markowi Kaliszukowi towarzyszyli muzycy: Piotr Mania – piano, Marcin Bożek – bas, Grzegorz Lewandowski – perkusja.

Wieczór uświetniła loteria wizytówkowa Partnerów eventu, którzy przekazali na nią cenne nagrody. Prowadzącym spotkanie był znany prezenter telewizyjny i kabareciarz Mariusz Kałamaga.

[nggallery id=5408]

2018-03-14T07:26:49+00:0014 marca 2014|Kultura, Rozrywka|

Może zainteresuje Cię również: