Strona główna » Blog » Wieczór panieński, którego nie zapomnisz

Wieczór panieński, którego nie zapomnisz

Rozpoczął się sezon ślubny. Zanim jednak młodzi powiedzą sobie sakramentalne „tak”, warto zaplanować ostatnie chwile błogiego szaleństwa. Prezentujemy oryginalne pomysły na ekscytujący wieczór panieński.

Przyjaciele panny młodej zawsze mają spory problem z wyborem scenariusza wieczoru panieńskiego. Występ chippendalesów, impreza w klubie albo w domu – to popularne, choć niezbyt oryginalne, możliwości. Ale można inaczej…

Ta ostatnia noc
Kobiety pragną zachwycać nie tylko osobowością. Taniec, którym przyciągną wzrok zafascynowanych mężczyzn, to marzenie wielu z nich. Coraz popularniejszy staje się pole dancing, czyli taniec na rurze. Warto spróbować nieco subtelniejszej jego wersji w gronie najbliższych przyjaciółek. Pod okiem profesjonalnego instruktora nauczycie się wymyślnej choreografii, a partnerzy będą błagać o pokazanie choć odrobiny nowo nabytych umiejętności.

– Istnieje możliwość nauki sexy dance w grupie i zdecydowanie należy z niej korzystać. Różnorodność i pomysłowość powinny być ideą przewodnią ostatniej niezamężnej nocy – mówi Justyna Greczanik-Bełezina z Prezentokracja.pl.

Spędzenie dnia na nauce tańca z przyjaciółkami to idealna recepta na świetną zabawę, która nie tylko wyzwoli ukryte pokłady energii i rozluźni przed najważniejszym dniem w życiu, ale, co najważniejsze, pozwoli dać upust emocjom.

A jeśli piękno męskiego ciała kusi zbyt mocno…
Wtedy zamiast oklepanego męskiego striptizu proponujemy wyjątkową sesję fotograficzną z przyjaciółkami oraz… męskim modelem. Najpierw przyszła panna młoda i jej towarzyszki puszczają wodze fantazji jeśli chodzi o garderobę, makijaż i fryzury, a następnie dołącza do nich wybrany z katalogu model. Piękny niczym młody bóg. Taka sesja to dopiero pamiątka!

Ukojenie w Spa
Stres związany ze ślubem udziela się też najbliższym. Czasami przyszłe panny młode nie mają ochoty na szalone noce – to sygnał dla was, druhny! Zaplanujcie coś, co ukoi duszę i ciało. Dobrym pomysłem będzie wspólna wyprawa do centrum spa. Masaże, relaksujące maseczki, cudowne specyfiki nakładane na ciało i atmosfera pełnego relaksu.
Dzień spędzony z najbliższymi w takim miejscu będzie pamiętany dłużej niż smukłe ciała chippendalesów. Wieczór panieński to nie tylko szaleństwo jednej nocy, ale chwila, w której powinno czuć się wsparcie bliskich osób.

Ekstremalna sesja foto
Często wspominamy ostatnie chwile wolności, niestety nasza pamięć jest zawodna i po kilkunastu latach żałujemy, że nie uwieczniliśmy tego szaleństwa na fotografiach. Grono uroczych, młodych kobiet powinno znaleźć się na szalonych zdjęciach. Nie pozwólmy zaprzątać tym głowy jednemu z gości! Powierzmy to zadanie uroczej Pani fotograf, która stworzy z wieczoru panieńskiego ekstremalną sesję zdjęciową. Dlaczego nie? Przecież chcemy pamiętać czasy młodości w najlepszym jej wydaniu.

– Profesjonalne sesje zdjęciowe z wieczorów panieńskich zyskują coraz większą popularność. Goście pragną zafundować przyszłej pannie młodej wyjątkową pamiątkę, którą zachowa na lata. Przede wszystkim mają pewność, że profesjonalne zdjęcia wyeksponują ich najlepsze strony –mówi Justyna Greczanik-Bełezina z firmy Prezentokracja.pl oferującej prezenty w formie przeżyć.

Wieczór panieński to moment na złapanie ostatniego oddechu wolności. Chwile spędzone z gronem przyjaciół pozwolą nabrać sił i energii przed tym wielkim dniem.

Źródło: Prezentokracja.pl

2018-03-14T11:15:07+00:0022 maja 2011|Świat Kobiet|