Miss Grand International 2018

Wicemiss Polonia wystartuje w międzynarodowym konkursie piękności Miss Grand International 2018!

Malwina Ratajczak ze Szczecina, aktualna II Wicemiss Polonia będzie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2018!

Malwina ma 19 lat i 179cm wzrostu. Jest tegoroczną maturzystką. Uwielbia sporty zimowe, w szczególności narciarstwo. Pasjonuje ją także rysunek oraz joga. Jak sama o sobie mówi jest wrażliwą osobą o wielkim sercu. Inspiracją dla niej jest jej babcia, na której pomoc i wsparcie zawsze może liczyć.

Gala finałowa Miss Grand International 2018 odbędzie się 25 października w Mjanmie (dawna Birma). W konkursie weźmie udział ponad 90 kandydatek z całego świata. Na zgrupowanie nasza Miss wyleci już 4 października!

Jesteśmy w trakcie intensywnych przygotowań. Szykujemy sukienki, całą garderobę, dodatki i akcesoria. Staram się też jak najlepiej przygotować psychicznie do wyjazdu, gdyż to duży stres i odpowiedzialność. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zaprezentować się jak najlepiej!” – mówi Malwina Ratajczak.

Na gali finałowej konkursu Miss Grand International 2018 nasza reprezentantka przedstawi się w stroju narodowym, opartym na motywach ludowych, zaprojektowanym przez markę Tustela. Spektakularne suknie wieczorowe na galę przygotowują projektantki marki Secret Angel oraz Galeria La Perle.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również