Strona główna » Blog » Wezyr Holidays Party

Wezyr Holidays Party

W minioną sobotę, w Soho Factory odbyła się cykliczna impreza branży turystycznej, zorganizowana przez Wezyr Holidays. Tegoroczna okazała się pod wieloma względami wyjątkowa, gdyż była okazją do świętowania 20. urodzin grupy OTI Holding, do której należy Wezyr Holidays.

Motywem przewodnim wydarzenia była tajemnica i teatralność, jaka towarzyszy wielkim premierom na światowych scenach. Przed gośćmi odkryto tajemnicę „premiery lata ” uroczyście inaugurując sezon lato 2012. A sezon wyjątkowy, bo świętujący 20 urodziny OTI Holding, międzynarodowego koncernu turystycznego, który zrzesza firmy z 7 krajów świata, m.in. touroperatorów takich jak Wezyr Holiday Service, biura agencyjne, firmy ochroniarskie i sieć hoteli Otium hotels Int. OTI Holding to aż 36 kierunków wakacyjnych na całym świecie, gdzie tylko w 2011 roku z jego oferty skorzystało 1,5 miliona turystów.
To właśnie przy wsparciu międzynarodowej grupy OTI Holding letnia oferta Wezyr Holidays została wzbogacona o kolejne wakacyjne kierunki – Bułgarię i grecką wyspę Kos oraz o produkt przygotowany specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi – Wezyr Family.

Przesłaniem nadchodzącego sezonu turystycznego jest hasło kochaj, podróżuj i zaskakuj, co z precyzją zostało ukazane podczas Wezyr Holidays Party. Atmosferę brawurowo podgrzewali prowadzący: Tomasz Kammel w duecie z Izabelą Jurczewską – Marketing Communications Manager Wezyr Holidays. Występujący artyści Teatru Roma, Damian Aleksander i Malwina Kusior, zahipnotyzowali gości swym wykonaniem utworów z kultowych musicali, np. „Upiór w Operze” podkreślając swoimi występami konwencję teatralną. Artur Gadowski wraz z zespołem IRA, zagrał swoje największe przeboje, zabierając gości w rockową podróż. Temperatura i emocje sięgnęły zenitu, gdy nastąpiło losowanie nagród. Szczęśliwcy wygrali fantastyczne wakacje w hotelach de luxe z premierowej oferty Wezyr Holidays.

Na imprezie nie zabrakło znanych miłośników podróży. Wśród gości znaleźli się m.in. Agustin Egurrola, Anna Samusionek, Katarzyna Figura, Anna Głogowska, Paweł Staliński, Paulina Biernat, Marcin Kwaśny, Klaudia Halejcio, Robert Kochanek, Karolina Borkowska, Michalina Manios, Małgorzata Kosik, Ewa i Piotr Krajewscy, Daniel Wieleba, Marcin Najman.

[nggallery id=2388]

Organizatorem wydarzenia była firma Showdance Events.

Event został zorganizowany w ramach Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw 2012, które odbywały się 27-29 stycznia w warszawskim Centrum EXPO XXI. Podczas targów na ponad 300m stoisku Wezyr Holidays zaprezentował swoją ofertową ,,Premierę lata 2012’’ wraz z 40 hotelarzami, którzy bezpośrednio promowali swoje sieci hotelowe w Turcji i Egipcie.

2012-02-02T10:31:24+00:002 lutego 2012|Gwiazdy|