Strona główna » Blog » Wernisaż marki Caterina

Wernisaż marki Caterina

Wernisaż zdjęć modowo-artystycznych najnowszej kolekcji marki Caterina już za nami. W środę 29 września w godzinach wieczornych w Galerii Freta w Warszawie, zaprezentowano zdjęcia jesienno-zimowej kolekcji autorstwa Mateusza Stankiewicza. Wieczór okraszony był przepięknym recitalem Edyty Geppert oraz satyrą w wykonaniu Grażyny Barszczewskiej.

Ideą przedsięwzięcia było połączenie świata mody i sztuki teatralno-filmowej. Zdjęcia, które zaprezentowano na Wernisażu sprawiały wrażenie reportażu z planu filmowego, a nie sesji modowej. Dlatego zdecydowano się na mariaż tych dwóch światów, które choć odmienne, znalazły wspólny mianownik. Świat sztuki wzbogaca i inspiruje, a dzięki temu świat mody jest ciekawszy i zapewnia niepowtarzalne doznania estetyczne.
Część artystyczną Wernisażu rozpoczął występ młodych aktorów: Katarzyny Ankudowicz, Sonii Roszczuk, Krzysztofa Szekalskiego oraz modelki Sylwii Sucharskiej. Ucztą dla duszy była satyra w wykonaniu Grażyny Barszczewskiej oraz wspaniały recital Edyty Geppert. Emocje, które towarzyszyły występom sprawiły, że w Galerii zapanowała atmosfera teatru!
Na koniec imprezy, w podziękowaniach za inspiracje artystyczne, Pani Lucyna Sołtanowicz – Dyrektor Generalna firmy ACUS, właściciela marki Caterina, przekazała symboliczny czek na ręce Prezesa Fundacji Przyjaciół Skolimowa – Pana Alfreda Andrysa oraz Przewodniczącej Rady Fundacji Pani Joanny Szczepkowskiej.

[nggallery id=161]

2010-10-02T11:07:28+00:002 października 2010|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: