Strona główna » Blog » Warsztaty modowe dla dzieci

Warsztaty modowe dla dzieci

Jak ubierać się modnie? Tylko w zgodzie z naturą! W najbliższą niedzielę podczas warsztatów z cyklu „RenoMA dizajn” w domu handlowym RENOMA dzieci zaprojektują ubrania z użyciem materiałów pochodzących z recyklingu! Zapraszamy już 3 października.

Niedziela w RENOMIE zawsze upływa pod znakiem nowoczesnej edukacji dla najmłodszych. Dzieci w wieku 6-12 lat mogą zamienić się w prawdziwych projektantów mody. Na poziomie +2 RENOMY, w godzinach 11.00-13.00, czekają na nie animatorki, które wspólnie z dziećmi wymyślą i przygotują szkolne kreacje w oparciu o materiały pochodzące z recyklingu. Zanim jednak dzieci przystąpią to tej pracy, dowiedzą się m. in., jak pracuje zawodowy projektant mody, co oznacza termin „trend” i dlaczego moda zmienia się z sezonu na sezon.

Spotkania „RenoMA dizajn” są prowadzone w trybie otwartym, a dzieci mogą w każdym momencie przyłączyć się do zabawy, ale także zrezygnować z niej. Na młodych projektantów czekają wszystkie niezbędne materiały i narzędzia potrzebne do pracy – tkaniny, bibuły, farby, etc. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zapraszamy do RENOMY!

[nggallery id=142]

2010-09-29T13:26:56+00:0030 września 2010|Moda|

Może zainteresuje Cię również: