Strona główna » Blog » Warsztaty kulinarne z Kurtem Schellerem

Warsztaty kulinarne z Kurtem Schellerem

Jak przyrządzić Farfalle di para, a może Mięsny PARA – dajs? Jedno jest pewne, uczestnikom konferencji firmy Essilor do testowania soczewek Optifog i gotowania zapału nie brakowało. Optifog, pierwsze soczewki okularowe przeciwdziałające zaparowywaniu, zostały zaprezentowane podczas warsztatów kulinarnych w Akademii Kurta Schellera w Warszawie.

– Jako kucharz zmagam się z ogromną ilością pary każdego dnia – mówi Kurt Scheller. – Z racji mojego zawodu, jako okularnik jestem zmuszony do czyszczenia swoich okularów nawet kilkanaście razy dziennie, gdyż przy przyrządzaniu nawet najprostszych dań większość okularów po prostu zaparowuje. Soczewki Optifog testuję od tygodnia, towarzyszą mi zarówno w pracy jak i po godzinach. Zdecydowanie jest to moje rozwiązanie na zaparowanie – dodaje.

Pod okiem mistrza kuchni, Kurta Schellera uczestnicy przetestowali soczewki i przygotowali takie dania jak Farfalle di para oraz Mięsny PARA – dajs. Oba dania zostały wybrane na spotkanie nieprzypadkowo. Przy ich przygotowaniu wytwarza się duża ilość pary, co pozwoliło grupie na wnikliwe zbadanie produktu.

Uczestnicy spotkania przetestowali produkt na własnych… oczach. Otrzymali okulary z dwoma różnymi soczewkami: standardową oraz soczewką Optifog, która przeciwdziała zaparowywaniu. Werdykt jest jeden: podczas gotowania, soczewka Optifog pozostała przejrzysta, gdy standardowa soczewka była cała zaparowana.
Nowe soczewki Optifog są przydatne nie tylko w kuchni, lecz w każdej sytuacji, gdy pojawia się para: wchodząc z zimnego otoczenia do ciepłego pomieszczenia, podczas picia gorących napojów lub jedzenia gorących posiłków, czy podczas uprawiania sportów na zewnątrz. Nadaja się dla wszystkich, niezależnie od wady wzroku.

[nggallery id=2366]

01 – Adam Mamok (Dyrektor sprzedaży), Izabela Janowska – Ścibisz (Q&A Consulting), Rafał Bohdanowicz (Dyrektor generalny)
02 – Rafał Bohdanowicz (Dyrektor generalny), Izabela Janowska – Ścibisz (Q&A Consulting)
03 – Rafał Bohdanowicz (Dyrektor generalny),
04 – Rafał Bohdanowicz (Dyrektor generalny), Kurt Scheller, Izabela Janowska – Ścibisz (Q&A Consulting)
05 – Rafał Bohdanowicz (Dyrektor generalny), Anita Cegiełka (marketing manager), Izabela Janowska – Ścibisz (Q&A Consulting), Sebastian Krzysztofek (Specjalista ds. marketingu), Adam Mamok (Dyrektor sprzedaży)

[nggallery id=2367]

Nowe soczewki okularowe Optifog są w sprzedaży w salonach optycznych na terenie całej Polski. Szczegóły na www.optifog.pl .

2012-01-31T12:51:05+00:0031 stycznia 2012|Kuchnia, Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: