Strona główna » Blog » Warsztaty Fashion Yoga w Astanga

Warsztaty Fashion Yoga w Astanga

W jesienny poranek w Astanga Yoga Studio odbyło się wyjątkowe spotkanie. Po raz pierwszy goście mieli okazję obejrzeć i poznać świat modelingu i jogi w zupełnie innej odsłonie. Zajęcia oferowane przez szkołę dobrze wpływają na sylwetkę, koordynację ruchu oraz poprawę samopoczucia. Stąd pomysłodawcy oraz organizatorzy środowego spotkania postanowili sprawić aby piękne modelki z konkursu The Look of the Year spróbowały swoich sił w tym zakresie.

Na specjalnie przygotowanych na tę okoliczność zajęciach przeprowadzonych przez Ewę Jaros – właścicielkę Astanga Yoga Studio, modelki miały szansę lepiej poznać możliwosci swojego ciała. W ten sposób prowadząca spotkanie przedstawiła obecnym na warsztatach, podstawy astanga vinjasa jogi.

Wszystkim przybyłym na spotkanie Pani Jagoda Włodarczyk z The Look Of The Year opowiedziała o historii najbardziej prestiżowego, międzynarodowego wydarzenia w świecie mody oraz przedstawiła nową jurorkę przyszłorocznej edycji stylistkę, naczelną magazynu RO- Różenę Opalińską.

Gościem specjalnym wydarzenia była aktorka Edyta Herbuś, która od wielu lat pasjonuję się jogą i docenia zbawienny wpływ na zdrowie systematycznych ćwiczeń.

Po części oficjalnej, goście w Astanga Cafe mieli okazję skosztować ekologicznych, wegańskich potraw przygotowanych przez Katarzynę Kaniewską– vegan & raw vegan food designer. Na zakończenie spotkania wszyscy zaproszeni otrzymali specjalne vouchery do Astanga Yoga Studio i kosmetyczne upominki od firmy Himalaya.

[nggallery id=3851]

Partnerami wydarzenia byli: Astanga Yoga Studio, Himalaya, Revolution Slim, Sante

2012-11-25T18:45:50+00:0025 listopada 2012|Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: