Warsztaty Dziennikarstwa Mody & Creative Writing

Warsztaty Dziennikarstwa Mody & Creative Writing pod naszym Patronatem!

Warsztaty Dziennikarstwa Mody & Creative Writing

11-12 maja 2019, Warszawa

Zapraszamy na XV. edycję Warsztatów Dziennikarstwa Mody & Creative Writing!

Dziennikarstwo w obszarach mody i dziedzin kreatywnych bazuje na umiejętności obserwacji i analizy trendów, wykorzystaniu znajomości historii mody, sztuki, biegłości w pisaniu i kreatywnym podejściu do tematów związanych z trendami.

Warsztaty skierowane są do wszystkich interesujących się zarówno modą, branżą kreatywną jak i pisarstwem. Podczas warsztatów uczestnicy będą poznawać zasady dziennikarstwa oraz jego funkcjonowanie w branży. Spektrum pisarstwa modowego jest bardzo szerokie, od książek o tematyce modowej, biografie projektantów, po krótkie, często prowokacyjne relacje modowe.

Dynamiczne i bardzo kreatywne Warsztaty Dziennikarstwa Mody & Creative Writing pozwalają odkryć tajniki dziennikarstwa mody i twórczego pisania jednocześnie wyposażając w umiejętności dziennikarskie potrzebne, aby stać się wszechstronnym i kreatywnym dziennikarzem mody.

Nie jest barierą, jeśli nie jesteś jeszcze mistrzem pióra, ponieważ podczas Warsztatów każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować prowadzącym swoje warsztatowe prace by usłyszeć uczciwy komentarz i całą prawdę o tym zawodzie, zaletach i trudnościach.

Podczas warsztatów uczestnicy zmierzą się z takimi tematami jak: pisanie tekstów na potrzeby prasy drukowanej w konfrontacji z internetem, opis kolekcji, lookbook, krytyka, reportaż modowy, notka prasowa, zapowiedź i relacja, recenzja filmu modowego, budowa działu mody w magazynach, storytelling, oryginalność tekstu, cyrkulacja trendów, pisanie kreatywne na potrzeby agencji reklamowych oraz twórcze pisanie czyli kreatywne podejście do tekstu.

Podczas Warsztatów Dziennikarstwa Mody & Creative Writing możesz ulepszyć swoje umiejętności pisania spotykając się i pracując z najlepszymi dziennikarzami mody i kreatywnymi w branży. Warsztaty podzielone na wykłady i ćwiczenia praktyczne poprowadzą zawodowi pisarze, dziennikarze i redaktorzy mody.

Fashion Project organizuje cyklicznie od dziesięciu lat warsztaty branżowe dla osób pragnących rozwijać swoje kreatywne pasje. Liczba miejsc w grupie limitowana ze względu na komfort pracy uczestników.

Zapisy oraz program i prowadzący: info@fashionproject.pl
WWW.FASHIONPROJECTACADEMY.PL

Podziel się wiadomością:

Polecamy również