WARSZTATY DZIENNIKARSTWA MODOWEGO

Strona główna » Blog » WARSZTATY DZIENNIKARSTWA MODOWEGO

WARSZTATY DZIENNIKARSTWA MODOWEGO

WARSZTATY DZIENNIKARSTWA MODOWEGO

24 – 26 stycznia 2014

Z nowym rokiem rusza 6. edycja Warsztatów Dziennikarstwa Modowego Fashion Project, organizowanych przez Ewę Krajewską. Projekt jest skierowany początkujących i doświadczonych dziennikarzy oraz wszystkich tych, którzy pragną wzbogacić swój warsztat o umiejętność kreatywnej analizy trendów i historii mody. Gościem specjalnym prosto z Berlina, będzie Hili Perlson, zastępca redaktora naczelnego magazynu Sleek, pisząca też dla m.in. style.com, Artforum.com, Art in America. Dziennikarka przybliży uczestnikom atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku dziennikarstwa modowego.

Podczas wykładów i praktycznych ćwiczeń prowadzonych przez specjalistów pojawią się zagadnienia związane z opisem kolekcji, sztuką prowadzenia wywiadu i przygotowania reportażu modowego, budową działu mody w magazynach, doboru tematu i kreatywnym podejściem do tekstu.

Warsztaty poprowadzą zawodowi dziennikarze, szefowie działów mody i redaktorzy prowadzący, współpracujący z najlepszymi magazynami mody, takimi jak Harper’s Bazaar, Elle czy Fashion Magazine oraz najlepszymi portalami internetowymi.

Na zakończenie uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia warsztatów, a najlepszy z nich otrzyma możliwość odbycia stażu w redakcji w dziale mody.

Warsztaty odbędą się w dniach:24 -26 stycznia 2014, Warszawa Mysia 3, w godz: 9:00-17:00

Zapisy, program i koszt udziału:info@fashionproject.pl i na www.fashionproject.pl

Patronat medialny: ModaiJa

plakat_warsztaty_dziennikarstwa

2018-03-14T07:42:22+00:0021 grudnia 2013|Patronaty, Świat Kobiet|