Strona główna » Blog » Warszawianki w finale Królewskiego Castingu!

Warszawianki w finale Królewskiego Castingu!

W warszawskim klubie Concept 13 odbyła się gala Polskiego Finału Castingu Martini Royale.  Spośród  25  kandydatek jury wyłoniło 3 najlepsze.  Wśród  nich  znalazły  się aż dwie mieszkanki Warszawy: Różena Opalińska oraz Agata Walęcka. Czy któraś z nich pojedzie na Ibizę walczyć o globalne grand prix i stanowisko twarzy Martini? Dowiemy się już na początku sierpnia.

W czwartkowy wieczór do rywalizacji stanęło 25 wyjątkowych Polek, wybranych przez internautów i jurorów konkursu do polskiego finału. W sumie do konkursu zakwalifikowało się ponad 530 filmowych zgłoszeń, co pod tym względem dało Polsce drugie, po Hiszpanii, miejsce wśród 25 krajów, biorących udział w Castingu Martini Royale. Jeszcze tego lata jedna z wybranych Polek stanie do walki o nagrodę główną – kontrakt Martini, 150 000 euro, tuzin sukienek światowej sławy projektantów i 12 par butów od Christiana Louboutin. O tym, która to będzie Polka spośród trzech wybranych w polskim finale, zadecyduje m.in. sam Christian Louboutin.

Trzy najlepsze uczestniczki Castingu Martini Royale wzięły udział w kursie stylu prowadzonym przez Monikę Jaruzelską, Agnieszkę Martynę i Łukasza Jemioła oraz w profesjonalnej sesji zdjęciowej w obiektywie Krzysztofa Opalińskiego. Oprócz tego wszystkie 25 finalistek dostało na własność kreacje zaprojektowane specjalnie dla nich przez Łukasza Jemioła.

Galę na żywo obejrzało blisko 200 osób, wśród których nie zabrakło takich gwiazd jak: Julia Pietrucha, Agata Załęcka, Paulina Jaskólska, Radek Majdan, Piotr Zelt i inni. Imprezę z właściwym sobie poczuciem humoru poprowadził Marcin Prokop.

[nggallery id=3093]

2012-07-27T11:28:41+00:0027 lipca 2012|Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: