Strona główna » Blog » Warsaw Fashion Street 2011

Warsaw Fashion Street 2011

W weekend 25 i 26 czerwca 2011 na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie królowała Moda, Kultura i Sztuka, a to za sprawą odbywającej się w tych dniach kolejnej edycji Warsaw Fashion Street 2011.

Maraton pokazów rozpoczął blok dziecięcych pokazów mody Vibovit Fashion Children Show, pokazy z udziałem gwiazd i dzieci dla Fundacji Anny Dymnej MimoWszystko, pokaz kolekcji Endo z udziałem gwiazd i podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, pokazy kolekcji Prosto z bajki i Hot Wheels. Na wybiegu pojawiły się m.in.: Sonia Bohosiewicz, Edyta Herbuś, Agnieszka Włodarczyk, Edyta Olszówka, Magdalena Boczarska, Maja Hirsch i wiele innych.

Po części dziecięcej przez cały dzień na scenie głównej odbywały się pokazy mody polskich i zagranicznych projektantów, marek komercyjnych H&M, Orsay, Mohito, finały konkursów modowych oraz koncerty.
Tematem tegorocznej edycji były Kultury Świata, które stały się inspiracją dla młodych projektantów przy tworzeniu kolekcji. Swoje projekty zaprezentowali laureaci konkursów Talent Warsaw Fashion Street 2011, Off Fashion Kielce 2011, Cracow Fashion Awards 2011  i New Look Design 2011, którego finał odbył się 26 czerwca.

Wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia ustawili się także partnerzy imprezy, którzy przygotowali stoiska makijażu i stylizacji, wystawy samochodów, studio w którym przez cały dzień porad udzielała stylistka, a tanecznych kroków uczyli Stefano Terrazzino i Paulina Biernat, showroom polskich projektantów, a także studio metamorfoz urody. Nie zapomniano również o dzieciach, dla których gry i zabawy dla najmłodszych.

[nggallery id=1362]

2011-06-27T00:12:47+00:0026 czerwca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: