Walentynkowe inspiracje - ModaiJa

Walentynkowe inspiracje

Strona główna » Blog » Walentynkowe inspiracje

Walentynkowe inspiracje

Przeciwnicy Walentynek twierdzą, że do okazywania miłości nie potrzebują okienka w kalendarzu i prezentów, ponieważ robią to na co dzień. Zwolennicy natomiast każdego roku szukają nowych, niestandardowych pomysłów na pokazanie swych uczuć.

Okres przed Świętem Zakochanych to dla wielu osób czas intensywnego myślenia o prezencie dla drugiej połówki. O tym dniu przypominają nam uśmiechające się z witryn sklepowych kolorowe serduszka, pluszaki czy lizaki. Jednak ciągle przyświeca nam pytanie co podarować ukochanej osobie, żeby prezent sprawiał jej przyjemność i wyróżniał się od innych, standardowych?

Wybór jest tak naprawdę nieograniczony i wszystko zależy od naszej inwencji twórczej i wyobraźni. Dobry prezent to taki, który nie tylko podoba się nam, ale przede wszystkim osobie przez nas obdarowywanej. Jak wiadomo, nie liczą się wydane pieniądze, lecz sam gest. Słodkości, kwiaty i pluszowe misie wydają się być ponadczasowe, jednak warto pomyśleć o nowej, oryginalnej formie tych gadżetów. Czekoladki warto zastąpić smakowitymi muffinkami, których szukać można na Cupcakelove czy Fajnebaby. Mnogość smaków, wzorów i kolorów zachwyci nawet najbardziej wybrednego smakosza, a zadowolenie z zakupu i degustacji gwarantowane. A co z kwiatami? Tego dnia tysiące tych ściętych znajdzie się w wazonach. Ale to nie wszystko. – Jeżeli kwiaty, to dlaczego nie papierowe, których nie trzeba podlewać czy wyrzucać, kiedy zwiędną? A na dodatek będą wspaniałą pamiątką na lata. – mówi Dominika Pacyńska, współtwórca strony Dorigami, poświęconej japońskiej sztuce składania papieru origami.

Pluszaki kontra brylanty

A co jeśli ukochana osoba uwielbia przytulanki, a na dodatek jest fanem słodkości? W ofercie firmy Pillov znajdziecie „słodkie” poduchy, czyli wielkie poduszki w kształcie muffin, cukierków i ciastek. Ukochanej osobie można na bardzo wiele sposobów powiedzieć „kocham Cię”. Liczy się to, żeby prezent był od serca i przekazywał pozytywne emocje, a poduchy Pillov idealnie się do tego nadają. Są miękkie, kolorowe i sprawiają radość każdemu obdarowanemu. – mówi Dagmara Sobczyk z firmy Pillov. Oczywistym, prezentem walentynkowym, choć nie na każdą kieszeń, są wyroby biżuteryjne. Jako, że diamenty są podobno najlepszym przyjacielem kobiety, są też najbardziej pożądane. – Białe złoto w towarzystwie brylantów zawsze i wszędzie dobrze się prezentuje. W okresie Walentynek jest często połączeniem… zaręczynowym. – mówi Beata Kukowska z firmy Briju, producenta m.in. biżuterii Briju Diamonds. W ostatnich latach słuszną popularność zyskały vouchery, które również w Walentynki „krążą” wśród zakochanych. – To miłe, że coraz więcej panów wie co lubią i czego oczekują kobiety. Szczególnym powodzeniem zimą cieszą się gorące masaże oraz zabiegi regeneracyjne twarzy, szyi i dekoltu – mówi Marta Bogucka z salonu Studio Urody Magadi. Wspomniane vouchery, to także czeki podróżne na różnego rodzaju wycieczki i atrakcje. Lot balonem, skok ze spadochronem, czy spływ kajakowy mogą skutecznie podnieś poziom adrenaliny w każdym związku.

Pomysłów na spędzenie Walentynek jest mnóstwo. Prezent z okazji tego święta to często kwestia czasu i dobrego pomysłu. Nie dajmy się jednak omamić i pamiętajmy, że tak naprawdę najbardziej w samej idei Święta Zakochanych liczy się miłość.

[nggallery id=4218]

2013-02-07T06:36:34+00:00 7 lutego 2013|Biżuteria, Kuchnia, Modny drobiazg|