Strona główna » Blog » Walentynki w Marks&Spencer

Walentynki w Marks&Spencer

Zakochani są wśród nas i pewnie dlatego zwyczaj obchodzenia Walentynek to jedno z tych świąt, które jest celebrowane praktycznie pod każdą szerokością geograficzną. I w Polsce nie brakuje jego zwolenników, a okolice 14 lutego to czas, gdy wszyscy biegniemy do sklepów w poszukiwaniu prezentu dla naszej Walentynki. Bombonierka w kształcie serca, zmysłowa bielizna czy krawat w kolorze miłości? Te i inne pomysły na wyjątkowy podarunek dla wyjątkowej osoby już dziś przygotował Marks & Spencer.

Najpopularniejszym kształtem w Walentynki jest oczywiście serce, kolorem – czerwony, a piosenki i filmy w tym dniu muszą być o miłości. I wszędzie wygląda to podobnie, choć lokalne zwyczaje celebracji tego święta trochę różnią się. Najhuczniej obchodzą je Amerykanie, stawiając na prezenty i walentynkowe kartki, które daje się wszystkim, których lubimy. W Japonii to kobiety obdarowują mężczyzn, we Włoszech prezent koniecznie musi być w kolorze czerwonym, a zakochani Francuzi zamiast kartek, wręczają sobie bukiety kwiatów.

Marks & Spencer jak co roku przygotował specjalną walentynkową ofertę, w której każdy znajdzie pomysł na prezent dla swojej Walentynki i Walentego. W dziale z bielizną królują zmysłowe komplety biustonoszy i majtek, oczywiście w kolorze różowym i czerwonym. Na zakochanych łasuchów czekają czekoladowe bombonierki i ciasteczka w kształcie serca, a dla ukochanego mężczyzny M&S proponuje kupić dobre wino lub elegancką koszulę.

[nggallery id=4152]

foto: Marks&Spencer

2013-01-30T03:17:58+00:0030 stycznia 2013|Biżuteria, Kosmetyki, Moda, Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: