Strona główna » Blog » Walentynki na różowo

Walentynki na różowo

Każdy powód jest dobry, by powiedzieć bliskiej osobie: kocham Cię. Dla tych, co mówią to codziennie, walentynki są jeszcze jedną okazją, dla nieśmiałych stanowią doskonałą pomoc w wyrażeniu uczuć.

Marks & Spencer proponuje w tym roku obdarować Walentynkę różowym prezentem – w końcu właśnie w tym kolorze widzimy świat dzięki miłości.

Kartki walentynkowe, kwiaty, słodkie pralinki – tym właśnie najczęściej obdarzamy 14 lutego osoby, które kochamy, lubimy, szanujemy. W walentynkach niekoniecznie chodzi o oryginalność – w ten dzień, któremu patronuje święty Walenty, włoski biskup pomagający zakochanym, najważniejsze są uczucia i cieszenie się sobą nawzajem.

A skoro nie musi być super oryginalnie, za to koniecznie bardzo miło i romantycznie, podarujmy swoim ukochanym coś, co będzie przypominało im o naszej miłości. W Marks & Spencer znajdziesz całe mnóstwo walentynkowych inspiracji. Dla ukochanej kobiety wybierz zmysłową bieliznę lub elegancką sukienkę (przydadzą się na walentynkową randkę!), albo, jeśli to zapalona kucharka i osoba praktyczna… silikonową foremkę na ciasto – oczywiście różową i w kształcie serca. Dla panów może to być dobre, różowe wino lub modna koszula… albo kubek wprost uginający się od serduszek . Każdego ucieszy też pyszna słodkość w bardzo walentynkowym opakowaniu – w dziale spożywczym Marks & Spencer znajdziesz ich całkiem sporo!

Miłosnych, różowych Walentynek!!!

[nggallery id=2389]

foto: Marks & Spencer

2012-02-02T10:47:28+00:002 lutego 2012|Moda, Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: