Strona główna » Blog » W Walentynki bądź (z) kim chcesz

W Walentynki bądź (z) kim chcesz

Walentynki to dzień, w którym swoje święto obchodzą zakochani. Wszechobecne serduszka i inne walentynkowe symbole sprawiają, że atmosfera miłości ogarnia cały świat. Pary chodzą za rękę, obdarowują się prezentami i spędzają wspólnie romantyczne wieczory. Doprowadza to do prawdziwej traumy singli czy osoby, które zwyczajnie nie lubią tego święta. Można jednak lekko zmodyfikować znaczenie Walentynek i spędzić je z tymi, których po prostu kochamy – nieważne czy jest to partner, partnerka, rodzina czy przyjaciele. Jak to zrobić radzi marka GATTA.

Bądź kim chcesz

Aby być szczęśliwym, trzeba być sobą. Jednak, aby być sobą, trzeba się zaakceptować takim, jakim się jest. Nie sprzyjają temu Walentynki. Wychodząc na ulicę widzimy mnóstwo pięknych, szczęśliwych par. Dziewczyna i chłopak, czerwone serduszka, baloniki i wieczór przy świecach. Ile jest jednak osób, które nie pasują do tego idealnego obrazka? Mają problemy z wyglądem, są same lub w związku jednopłciowym. Takie osoby często właśnie w Walentynki czują się najbardziej samotne, odrzucone, inne. Czy jednak dzień zakochanych powinien wprowadzać nas w taki stan? Wystarczy zmienić podejście, być sobą i pokochać siebie! A najprostszym sposobem na wyrażanie siebie w każdej sytuacji jest wybór odpowiednich… skarpetek! Zaskoczeni? Z pewnością. Jednak ten niewielki element garderoby stanowić może trik do przemycenia siebie zawsze i wszędzie. Może też poprawić humor! Masz w Walentynki rozmowę o pracę? Załóż kolorowe skarpetki w rowery! Prezes nie zobaczy ich w czasie spotkania, a Ty kiedy spojrzysz pod biurko pomyślisz dzięki tej pracy będę mógł kupić sobie wymarzony rower. Ciężko trenujesz, aby mieć idealną sylwetkę, ale kochasz jeść? W Walentynki załóż skarpetki we wzór pizzy i zrób sobie wieczór z serialami. Pracujesz w korporacji, a Twoją pasją jest uprawa kwiatów? Wybierz skarpetki w kwiatowe wzory! Bądź kim chcesz, a Walentynki niech będą dniem, w którym zamiast wpadać w traumę samotności i niskiego poczucia własnej wartości, zaakceptujesz siebie i docenisz swoje życie!

Bądź z kim chcesz

Kiedy już będzie Ci dobrze samemu ze sobą, podziel się szczęściem z tymi, których kochasz! Jesteś singlem? Z pewnością masz przyjaciół! Obdaruj ich kolorowymi skarpetami i spędźcie razem noc jedząc słodycze, śmiejąc się i oglądając zdjęcia z dzieciństwa, z czasów, kiedy się poznaliście. Jesteś młodą mamą czy tatą? Spraw skarpetki swojej drugiej połówce i najpiękniejszej walentynce świata – Waszemu maleństwu. Spędźcie te pierwsze Walentynki we troje. To piękny czas, który pozwala cieszyć się z bycia razem! A może kochasz kogoś, jednak on o tym nie wie? Podaruj mu skarpetki bez słowa, a one powiedzą za Ciebie, co czujesz. Wyślij kolorowe skarpetki do bliskich, którzy są daleko i dopisz kocham. To wystarczy. Kochaj i w Walentynki bądź z kim chcesz! Pielęgnuj tę miłość, ciesz się nią i dodawaj jej barw kolorowymi skarpetkami. Kiedy jest trudniej, poprawiaj nimi humor, kiedy robicie coś razem, celebruj to! Kolorowe obrazki na skarpetkach przypomną Ci szczęśliwe chwile. Skarpetki to często ignorowany element garderoby, a przecież można nimi tak wiele pokazać i powiedzieć, zarówno o sobie, jak i komuś, kto jest nam bliski.

Kolorowe skarpetki dla każdego marki Gatta dostępne są w salonach firmowych w całym kraju oraz na stronie internetowej: www.gatta.pl.

2018-02-14T10:06:19+00:0014 lutego 2018|Moda|

Może zainteresuje Cię również: