Strona główna » Blog » Walcz ze zmęczeniem kosmetykiem!

Walcz ze zmęczeniem kosmetykiem!

Eveline bio Hyaluron 4D to unikalny program rewitalizujący o wysokiej efektywności działania niezbędny dla zachowania młodości i piękna skóry. To linia kosmetyków, które pomogą przede wszystkim w walce z oznakami zmęczenia i starzenia się skóry.

Stworzenie serii zostało zainspirowane technikami wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym w dermatologii estetycznej oraz innowacyjnym wykorzystaniem roślinnych komórek macierzystych w medycynie. Potrójna dawka kwasu hialuronowego, który znajdziesz w formule kosmetyków, w wyjątkowym połączeniu 3 rozmiarów cząsteczek zapewnia nowatorskie efekty odmładzające oraz działanie na powierzchni i w głębi skóry

W linii znajdziesz:
Skoncentrowany krem na dzień i na noc 40+,
Skoncentrowany krem na dzień i na noc 50+,
Skoncentrowany rozświetlający krem pod oczy,
Liftingujący roll-on pod oczy,
Delikatną emulsję do demakijażu 3w1,
Pro-regenerującą maseczkę żelowa.

Główne składniki:
Bio kwas hialuronowy – występuje naturalnie w skórze, lecz z wiekiem zmniejsza się jego zawartość, wtedy pojawiają się zmarszczki. Pogarsza się napięcie i elastyczność skóry. Krem dostarcza optymalną dawkę kwasu hialuronowego, niezbędną dla przywrócenia młodości i piękna skóry. Tworzy na powierzchni mikrosiateczkę liftingującą, która pokrywa naskórek specjalnym napinającym polimerem, redukującym wszelkie oznaki zmęczenia i starzenia się skóry.
Roślinne komórki macierzyste – przywracają skórze biologiczną młodość. Są naturalnie uzyskiwane z odmiany jabłoni szwajcarskiej, szeroko stosowane w kosmetologii w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania komórek macierzystych skóry. Pobudzają naturalne procesy regeneracji, dostarczają niezbędnej energii. Poprawiają biostrukturę skóry. Zwalczają wolne rodniki, chronią przed stresem oksydacyjnym. Od kondycji komórek macierzystych, które dają początek nowym komórkom zależy młodość naszej skóry.

2018-03-14T10:31:32+00:0012 września 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: