Wakacyjne podróże

Wakacyjne podróże, małe i duże. Oczywiście w modnym stylu!

Przed nami wakacyjne wyjazdy. Szczególnie krótkie wypady sprzyjają zazwyczaj pakowaniu niepotrzebnych rzeczy. Na szczęście da się tego uniknąć. Oto nasz krótki poradnik.

Zanim się spakujesz, uporządkuj sobie wszystko w głowie. Oczywiście, modna i wygodna sukienka to podstawa dla Pani Modnisi, ale warto pamiętać o dobraniu do niej przeciwdeszczowej kurtki sportowej. Uchroni nas przed letnim lecz nagłym deszczem, a wieczorami i nie pozwoli zamarznąć.

Szpilki lepiej zostaw w domu (no, chyba że masz plany związane z jakimś wakacyjnym, eleganckim party). Podcza krótkiego, wakacyjnego wypadu najlepszym wyborem jest lekkie obuwie – sportowe buty, sandały lub trekkingi na długie wycieczki.

Jeżeli chodzi o tkaniny, wybieraj te naturalne, takie jak  bawełna, dzianina, denim czy skóra, które są nie tylko wiecznie modne, ale i zapewniają odpowiednią przewiewność.

W nadchodzącym sezonie modna będzie stylizacja łącząca romantyczny look ze sportowym akcentem. Pozornie się kłóci, a tak naprawdę sprawi, że poczujesz się kobieco i wygodnie.

Lato należy do odważnych! Także w łączeniu kolorów czy deseni. Zatem skompletuj garderobę, zaszalej ze swoimi stylizacjami (nasze propozycje poniżej), a my życzymy miłego wypoczynku!

Wakacyjne podróże Wakacyjne podróże Wakacyjne podróże Wakacyjne podróże

Podziel się wiadomością:

Polecamy również