kaloszach każdy

W tych kaloszach każdy krok zbliża Cię do długo wyczekiwanej, utęsknionej wiosny!

W XXI wieku produkt, którego walory estetyczne dorównują walorom użytkowym, jest na wagę złota. Chęć odkrywania, życie w zgodzie z naturą, poczucie przynależności oraz ,,hygge” – czyli duńska filozofia szczęścia to kilka prostych pojęć oddających klimat najnowszej kampanii marki HUNTER.

Jedną z najważniejszych zasad filozofii szczęścia jest komfort. Nie ulega wątpliwości, że doskonale zapewniają go kalosze HUNTER, które poza tym, że charakteryzują się niezwykłą wygodą użytkowania to również odznaczają się niepowtarzalnym designem. Kolekcja damska HUNTER to kalosze w najmodniejszych pastelowych odcieniach nadchodzącego sezonu. Szczególnie należy zwrócić uwagę na zdobiącą poszczególne modele kratkę oraz drobne elementy w koralowym kolorze. ,,Living Coral” oficjalnie został uhonorowany tytułem ,,koloru roku 2019” przez instytut Pantone, co jest równoznaczne z tym, że w bieżącym roku będzie on królował w szeroko pojętym wzornictwie.

Paleta kolorów kaloszy dla Panów jest bardzo surowa, dominuje w niej czerń i granat. Standardowo, obuwie dostępne jest w wariantach krótkich –  do kostki, jak i tych dłuższych kończących się trochę ponad połową łydki. Na zdjęciach poza modelami i modelkami, możemy podziwiać zachwycające nordyckie krajobrazy, w które idealnie wkomponowały się produkty HUNTER.

HUNTER nigdy nie zapomina o swoich najmłodszych klientach. Kalosze dla maluchów jak i tych odrobinę starszych dzieciaków również wpisują się w obecne trendy. Jeżeli chodzi o gamę kolorystyczną to dominują w niej pastele. Pojawiają się też wzory – tworzące mix rozbielonych kolorów, są to głównie róże i błękity. Grzechem (patrząc na uparcie i leniwie odchodzącą zimę) byłoby nie wspomnieć, że  pojawił się tam również jeden z kolorów wiosny czyli słoneczna żółć.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również