zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » W słoneczne dni świat nabiera nowych barw!

W słoneczne dni świat nabiera nowych barw!

Wola – polski producent rajstop i skarpet – przygotował wyjątkową atrakcję dla młodych dam. Jako jedyna firma w Polsce Wola oferuje rajstopki dla dziewcząt – „nUVki”, na których pod wpływem promieni UV pojawia się kolorowy nadruk.

„Z utęsknieniem czekamy na powrót wiosny. Aby jeszcze bardziej umilić naszym pociechom zabawy na świeżym powietrzu oferujemy, jako jedyni w Polsce, rajstopki z cienkiej bawełny z wzorem widocznym dopiero po wystawieniu na działanie promieni ultrafioletowych. Unikalna technologia nadruku powoduje, że wybrane elementy, w zależności od ekspozycji na światło UV, pojawiają się i znikają” – mówi Agnieszka Dembska, Marketing Manager Wola.

Moda powoli zaczyna mieć wpływ na odzież dziecięcą, a modele ubrań stają się pożądanym gadżetem. Dziewczynki zwracają uwagę na to, co noszą inni, chcą się wyróżniać, wyglądać ładnie i zaskakiwać nowinkami swoje koleżanki. Wola postanowiła dać im rajstopy, które zadziwią wszystkich. Wystawienie rajstop na działanie naturalnego światła sprawi, że na materiale ukażą się niewidoczne wcześniej dla oka różnobarwne wzory – kwiatki, motylki czy serduszka. Im więcej promieni UV, tym wzór staje się bardziej intensywny, a tajemnicze znaczki pojawiają się na rajstopach nie tylko gdy niebo jest bezchmurne. W słoneczny dzień kolory będą bardziej nasycone.

Kolorowe „nUVki” świetnie służą do zabawy, ponieważ rozwijają kreatywność dzieci. Pojawiające się i znikające motywy kształtują wyobraźnię. Chęć wyjaśnienia skąd się biorą kolorowe szlaczki na rajstopkach to zwykła dziecięca ciekawość, która skłania do zadawania pytań i wpływa na potrzebę zbierania wiedzy.

2018-03-14T11:49:32+01:0011 lutego 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: